Ларсон згадав, як працював моделлю у Вороніна. ФОТО

25 липня 2013, 11:20

Скандальний репер Ларсон, як відомо, прийшов у шоу-бізнес з модельного світу.

На початку 2000-х Сергій Ларькін познайомився з модельєром Михайлом Вороніним та став працювати у нього манекенником.

Тоді Ларькін був пофарбованим блондином та, за його словами, мав ідеальний 52-й розмір.

Про те, як йому працювалося з нині покійним Вороніним Ларсон згадав з нагоди 75-річчя модельєра, яке нещодавно відзначали великим концертом.


"Я познайомився з Михайлом Львовичем у 2000-му році, коли був моделлю в агентстві "Карін"… Для мене - працювати з ним було честю", - зазначив репер.

Це зараз накачаний Ларсона світить тілом у засніжених Карпатах, а тоді він ходив подіумом у костюмах від Вороніна

"Я прийшов на один з кастингів, де мене обрали, швидко влився в основний склад його моделей, з часом досяг поваги та довіри колективу і особисто від маестро. Ми їздили і літали по всій Україні чартером, відкривали магазини, все це супроводжувалося показами і театралізованими постановками", - згадав Ларсон.

Білявий Ларькін швидко влився у колектив моделей

За словами Ларькіна, з часом Воронін дійшов висновку, що у нього ідеальний 52 розмір і практично всі колекції на показ шили по його фігурі.

"За першим його покликом, я приїжджав на фабрику і по мені робили примірки костюмів для нових показів, звичайно ж, я дуже цінував що мене удостоїли такої честі", - зізнався м’язистий репер.

"З часом ми подружилися і почали співпрацювати, він допомагав мені зі смокінгами для моїх заходів. Коли я телефонував у приймальню, не пам'ятаю жодного випадку, щоб він не взяв слухавку", - зауважив Сергій.

Ларсон каже, що пишається співпрацею з Вороніним

У жовтні 2007-го Ларсон презентував свій проект та кліп.

"Було багато гостей і друзів, я підготував таке шоу, якого не робив жоден наш артист. Мені було дуже приємно, що Маестро Воронін Михайло Львович зі своєю дружиною прийшли в цей вечір мене підтримати, вони сиділи за столом поряд з моїми батьками, і залишилися до самого кінця, що було для мене дуже важливо", - поділився Ларсон.

Як відомо, 10-го, коли Вороніну мало б виповнитися 75 років, його дружина і дочка влаштували концерт на честь модельєра.

"Ми, в пам'ять про нього, зробили те, про що він мріяв на свій ювілей. У мене назавжди залишаться тільки найсвітліші спогади, найяскравіші емоції і найтепліші слова на адресу цієї прекрасної людини", - резюмував свої спогади Ларсон.

Фото ексклюзивно надані прес-службою Ларсона


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів