Дімопулос у паєтках: Ефектна зовнішність – це плюс

31 липня 2013, 15:24

Екс-"ВІА Гра" Санта Дімопулос, схоже, вирішила розширяти межі своєї кар’єри та взялася за Росію. І хоча вона запевняє, що неважливо у якій країні випускати якісний продукт, все ж потрохи прокладає собі шлях до сусідів.

Так, нещодавно Дімопулос знялася у кліпі Сергія Лазарева, а тепер дала інтерв'ю російському глянцевому сайту "Вкурсе.ру".

Крім того, співачка, зодягнена у паєтки і стрази, взяла участь у гламурній фотосесії для того ж видання, яке, до речі, назвало Санту "ходячим сексом".

Ось такий "ходячий секс" Санта Дімопулос

"Моя мама - українка, тато - ассірієць. Висновок напрошується сам по собі - сексуальні люди народжуються від змішаних шлюбів. Від батька в мене запальність, принциповість, гордість і темперамент - це сильні корені", - заявила Дімопулос.


Співачка не приховує, що вважає себе сексуальною

Санта запевняє, що не має пріоритету щодо музичного ринку.

"У мене немає однозначного пріоритету, який ринок важливіше - український, російський або навіть західний. Я хочу робити якісний, модний і яскравий продукт, який скрізь знайде свого слухача", - поділилася співачка.

Дімопулос останнім часом дуже схудла, виснажуючись у спортивному клубі. Утім, для неї зовнішність – це, мабуть, найважливіший козир у кар’єрі.

"Артистові ефектна зовнішність - тільки в плюс! Хороший артист - це комплексна робота", - сказала Санта.

Нагадаємо, днями співачка повернулася з відпочинку у Хорватії.

Фото "Вкурсе.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів