Мухарський: Зараз період тотальної дебілізації

Середа, 4 вересня 2013, 13:24

Письменник, музикант і колекціонер Антін Мухарський – людина патріотична. Він радить читати українських авторів, не хоче переїжджати до Америки разом з дружиною Сніжаною Єгоровою та є ідейним натхненником проекту "Жлобологія".

Також Антін радить не дивитися телевізор і називає українську сучасність періодом тотальної дебілізації.

Про це Мухарський розповів під чаc он-лайн конференції на "E-motion".

На запитання про те, які книжки він радить читати, Антін Мухарський каже – українські, зокрема і його роман.

"Зараз переважно читаю публіцистику, або історичні книжки, або мемуарні твори. Абсолютно втратив інтерес до будь-якої розважальної літератури, белетристики. Радив би читати усіх українських авторів, серед яких передусім - Андрухович, Винничук, Жадан. Перечитати, якщо не читали, Хвильового, раннього Тичину. І останній роман Антона Мухарського - "Доба", - поділився Антін. 

 Мухарський порадив читати українських авторів, зокрема і себе

Також Мухарський розповів про мистецько-культурологічний проект, який незабаром буде представлений на форумі видавців у Львові.

"Цього року планується грандіозне видання першої української "жлобології", де 33 відомих українських письменника, культуролога, художника висловили своє ставлення до теми жлобів і жлобства в українському соціумі, політикумі, культурі. Це буде товстезний мистецький каталог, ілюстрований роботами художників-жлобістів", - розповів він.

 

На запитання про те, що він думаю про період тотальної безвідповідальністі в українському суспільстві, Мухарський зазначив:

"Я б навіть сказав - період тотальної дебілізації. Нині панує тотальна відсутність професіоналів в усіх галузях людської діяльності. Нівелюється будь-яке розуміння про професійну честь, гідність і відповідальність".

"Дивлячись сучасне телебачення, у молоді складається хибне враження, що отак запросто можна стати відомим, популярним, багатим, як це показується в талант-шоу, або вхопити вдачу за бороду, одружившись з черговим холостяком. Все це шлях до тотальних розчарувань і депресій. Не дивіться телевізор. Живіть реальним життям", - порадив письменник.

 "Живіть реальним життям", - наголосив Мухарський

І ще Антін, який також виступає під псевдонімом Орест Лютий, зізнався, що не зміг би працювати слюсарем-фрезеровщиком.

"Абсолютно нічого не вмію робити руками. Полички падають, цвяхи не тримаються, рослини гинуть. Проте діти у мене прекрасні", - сказав Мухарський. 

Нагадаємо, нещодавно у пресі мусолили тему про те, що дружина Мухарського Сніжана Єгорова прагне переїхати до Америки з дітьми. Однак сам Антін проти еміграції з України. Подружжя навіть публічно сварилося через це. Однак Мухарський категорично заявив, що з України не переїде.

Фото "Tochka.net" та з Facebook Мухарського


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів