Єгорова збирається емігрувати до Америки

19 листопада 2012, 13:43

Багатодітна акторка та телеведуча Сніжана Єгорова стверджує, що зав‘язала із пологовою діяльністю та мріє емігрувати з України.

Про це вона розповіла у недільному ефірі програми "Світське життя".

За словами Єгорової, вона не має достатньо часу на роботу, тому погоджується лише на найвигідніші пропозиції.

"Я зараз обираю тільки ті роботи, які мене зацікавлюють з фінансової точки зору, а весь інший вільний час я витрачаю винятково на дітей", - зізналася Єгорова.


Як відомо, Сніжана з її чоловіком Антіном Мухарським на двох мають п‘ятьох дітлахів.

Єгорова піде працювати тільки туди, де гроші добрі платитимуть

Також Сніжана підкреслила, що народжувати вона вже не буде.

"Я не знаю, що з цього приводу думає Антон, але я вже закінчила. Я офіційно заявляю, що я закінчила свою 20-річну пологову діяльність", - заявила Єгорова.

Окрім того, у програмі прозвучало, що старші діти Сніжани, коли народжувалися молодші, страшенно ревнували. За словами телеведучої, її дочка Саша хвилювалася, що необхідно буде ділитися кімнатою з меншими братами і сестрами.

"Саша плакала з однієї простої причини - вона весь час боялася, що її кімнату займуть молодшими дітьми. Але коли вона розуміла, що ніхто не претендує на її майно, вона заспокоювалася і дітей любила", - пояснила телеведуча.

"Дуже сильно ревнував Андрюша, коли народилася Аріна, але ми це вирішили з татом дуже просто – він просто переселився жити до нього у кімнату. І тепер у нас є чоловіча територія і жіноча. На щастя, ми вже підстаркуваті батьки і можемо собі це дозволити", - поділилася Єгорова.

"Я офіційно заявляю, що я закінчила свою 20-річну пологову діяльність"
За словами "підстаркуватої" Єгорової, з ревнощами між дітьми вони з чоловіком навчилися поратися

"Ті діти, які стають старшими... зокрема моя старша донька, їй 20 років, вона живе окремо. Я гадаю, туди ж переїде Саша, втім, якщо не поїде в Америку", - додала Сніжана.

Так, за словами шоувумен, її друга донька Олександра не має наміру прожити життя в Україні.

"Вона не планує залишатися в Україні", - підтвердила Єгорова про Сашу.

При цьому Сніжана не лише готова до від‘їзду дочки у США на постійне місце проживання, а й виступає тільки ЗА.

"Мало того, я її в цьому підтримую, я і допомагаю їй у цьому. І на наступний рік, якщо все буде гаразд, так, як я запланувала, вона протягом усього року буде навчатися в Америці. І, гадаю, що вона там і залишиться", - поділилася Єгорова.

Сніжана вже "відселила" старшу дочку, тепер і другій допомагає в Америці залишитись

Окрім того, акторка зізналася, що планує емігрувати до Штатів разом із дітьми. Щоправда, при цьому про свого чоловіка Мухарського Єгорова не обмовилася.

"Більше того… Я теж хочу емігрувати туди ж", - зізналася Сніжана.

"Я для себе відмірюю два роки. Якщо за два роки нічого не зміниться, якщо все буде тривати в тому ж самому плані деградації і… (ми всі співаємо й танцюємо, співаємо й танцюємо, а насправді незрозуміло, для чого ми це робимо…), то залишок свого активного творчого життя я хочу присвятити тому, щоби допомогти своїм дітям вкоренитися у цивілізованому суспільстві", - запевнила Сніжана.

Наостанок Сніжана ствердно відповіла на запитання, чи готова вона емігрувати до Штатів і стати там хатньою господинею.

За 2 роки Єгорова може емігрувати в США і стати хатньою господинею. Цікаво, чи знає про це Мухарський та молодші діти

Нагадаємо, Сніжана Єгорова виховує двох дочок – Анастасію та Олександру - від шлюбу з режисером Семеном Горовим та трьох дітей – Андрія, Аріну та Івана - від шлюбу з музикантом проекту "Орест Лютий" і актором Антіном Мухарським.

Стоп-кадри з відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів