Камалія народила після нервового інтерв'ю?

Понеділок, 9 вересня 2013, 11:23

У п’ятницю 6-го вересня співачка Камалія стала мамою двох дівчаток. І вже у суботу артистка у супроводі чоловіка і без дітей покинула пологовий будинок.

Щоправда, потім Камалія повернулася та повідомила, що виходила з пологового лише на кілька хвилин.

Мати співачки Інна Петрівна прокоментувала пологи, зазначивши, що вона була присутня при народженні двійнят.

Про це повідомляє "ТСН".

На своїй сторінці у Facebook Камалія подякувала усім за привітання та повідомила, що 9-го вересня вона буде виписана з пологового будинку разом з дочками.

"Хочу висловити глибоку подяку всім за привітання, смс, дзвінки, квіти, подарунки! Ми з Захуром і маленькими Арабеллою і Мірабеллою дякуємо за вашу увагу! Спасибі" - написала Камалія.

 Камалія народила легко і вже спілкується з прихильниками у соцмережі. До речі, ім'я для дочок співачка обирала сама

Також вона уточнила, що означають імена її дочок.

"Арабелла - це "Вимолена у Бога", - прокоментувала Камалія новину, у якій йшлося про те, що Мірабелла означає "чудова", а Арабелла - "арабська жінка".

До речі, вже наступного дня після народження дітей, Камалія виходила з пологового. Її супроводжував чоловік Захур та охоронець.

Наступного дня після народження двійнят Камалія вже вийшла з пологового

Спочатку ніхто не казав, куди саме подалася породілля. Утім, пізніше Захур зізнався, що вони з дружиною їздили до банку стовбурових клітин, щоб підписати там якісь документи.

А мама Камалії, Інна Шмаренкова, заявила журналістам, що після доньчиних пологів почувається зле. Разом із Захуром вона була присутня при народженні онуків і тримала доньку за руку. Через це в неї підскочив тиск.

 

"Все було напоготові, голку запхали ззаду у хребет. Звичайно, трохи лячно, але нічого не вдієш. Хотіла кесарів, але потім подумали – як же живіт, як же ж співати. Я на пологах була присутня. Тиск до 200 піднявся", - розповіла Інна Петрівна Шмаренкова.

Пізніше чоловік Камалії Захур розповів ще більше подробиць про пологи дружини, повідомляє "Сніданок з 1+1". 

За його словами, 6-го вересня Камалія давала інтерв'ю та сильно перенервувала. Саме тому, на думку Захура, почалися пологи. 

Новонародженим донькам вже прочитали азан, і тепер вони – мусульманки.

"Коли чоловіку 58 років і народжуються дівчата, гадаю, таких почуттів у світі взагалі не існує, як в мене. Це навіть набагато краще, ніж одружуватися", - сказав щасливий батько. 

 Захур побоявся бути присутнім на пологах дружини. Сказав, що це не для нього

Камалія наразі дуже стомлена і майже не спить.

"Камалія вже дві доби не спить, тому що у нас одна спить - інша плаче, потім та спить, а та плаче, тому Камалія вже зранку ніяка", - поділився Захур.

Також у співачки не вистачає грудного молока на двох немовлят, тому дітей годують штучним молоком. 

Нагадаємо, про вагітність Камалії стало відомо лише у липні. Про те, що вона чекає двійню, співачка розповіла у серпні, при цьому вона не змогла пригадати,коли точно завагітніла. 

Фото з сайту "Телеблондинка" та стоп-кадри з відео "ТСН"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів