Пономарьов про сина: У нього шило в дупі

Четвер, 12 вересня 2013, 15:17

Співак Олександр Пономарьов, якому цього року виповнилося 40, 1-го вересня став батьком першачка - його син Сашко пішов до школи.

За словами артиста, він платить за навчання сина, бере участь у його вихованні та пишається ним.

Про це Олександр розповів "Гламурчіку".

На запитання про те, скільки коштувало зібрати сина до школи, Пономарьов сказав:

"Я знаю, що відвести дитину до школи нині недешево, але я не знаю, скільки саме це коштує. Я плачу за навчання Саші, але Вікторія вибирала школу. Ми віддали сина у Кловський ліцей".

 Пономарьов платить за навчання сина 

Співак каже, що син росте активним хлопчиком.

"Раніше він відвідував різні гуртки - займався дзюдо, футболом, ходив у підготовчу школу. Але зараз, я думаю, поки школа для нього є чимось новим, це займе велику частину його уваги. Він у нас активний хлопчик. Як казала моя мама : "У нього шило в дупі".

 Пономарьов не приховує, що у сина "шило в попі"

Пономарьов вже неодноразово казав, що зараз його стосунки з колишньою дружиною Вікторією набагато кращі, і вона спокійно віддає йому сина.

"Я маю можливість забирати Сашу до себе двічі на тиждень. Ми з Вікторією намагаємося розробити графік. Але це не головне. Головне те, що Віка зараз спокійно дає мені його", - зауважив співак.

"Ось ми були з ним на морі, брав малюка на Кіпр. Також він з Вікою поїхав на кілька тижнів на море, тому що лікарі рекомендували йому бути частіше на морі за станом здоров'я", - додав артист.

 Олександр вже кілька років поспіль возить сина на море

На запитання чи намагається він виховувати у сині справжнього чоловіка, Пономарьов сказав:

"Він пацан у мене нормальний. "Сашка-Пономаряшка". Я скажу лише одну річ - я пишаюся своїм сином. Найголовніше, що він хороший хлопець, душевна людина. А чоловічі якості, я вважаю, що зможу в ньому виховати, навіть незважаючи на те, що сім'ї немає.

 Співак каже, що син росте душевною людиною

Що ж до особистого життя, то Олександр неохоче про це говорить.

"У мене є друзі, з якими я проводжу час. Не в серці справа, ніхто не шукає, чим зайняти собі серце. Скажу тільки, що я хочу побудувати велику сім'ю", - вкотре наголосив співак.

А поки дощовими осінніми вечорами Пономарьов сидить у студії та пише пісні.

 Олександр використовує самотність на користь творчості

Фото з Facebook Пономарьова та з сайту "Гламурчік


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів