Пономарьов: Я ніколи ні перед ким не прогинався

9 серпня 2013, 14:21

9-го серпня співак Олександр Пономарьов, як і екс-президент Леонід Кучма, святкує свій день народження. Артисту виповнилося 40 років.

З цієї нагоди він розповів "Сегодня" про своїх дітей, ставлення до кохання та можливості шлюбу і про те, ким би він міг бути, якби не став співаком.

Попри те, що 40-річний ювілей не прийнято святкувати, Пономарьов все ж таки відзначить дату з друзями.

"…З друзями, думаю, ми все одно якось відзначимо. Вони хочуть в похід піти, але особисто я чогось конкретного не планую. Хто захоче мене привітати, тому я і буду радий", - зауважив Сашко.


Він каже, що не став підводити підсумки життя саме зараз, бо робить це постійно.

"Так, я став старшим, але, сподіваюся, ще не старію", - зауважив Пономарьов.

40-річний Пономарьов сподівається, що не старіє

Зараз, коли діти співака стрімко дорослішають, він активно бере участь у їхньому житті та контролює процес їхнього навчання.

"Ось старша, Женя, в цьому році вступила до естрадно-циркового училища на вокальне відділення. Я їй ніяк не допомагав, вона здала всі предмети добре, і її взяли на бюджет. Хоча я думав, якщо чесно, що її візьмуть на платне. Але вона гордо прийшла і сказала: "Тату, платити за мене не треба, я навіть буду отримувати стипендію", - похвалився Олександр.

Він також зізнався, що пропонував екс-дружині Альоні Мозговій відіслати доньку навчатися закордон, але Альона була проти.

А молодший син Сашко цього року вже йде до школи.

"Поки підшукуємо варіанти, але, думаю, це буде звичайний ліцей", - зазначив співак.

Олександр контролює навчання своїх дітей

На запитання про стосунки з екс-дружиною Вікторією Олександр сказав:

"У нас немає ніяких відносин, просто у нас спільна дитина, і як його батьки ми, природно, бачимося. Всі судові процеси закінчилися, і я тепер можу бачити Сашу два дні на тиждень, як і просив".

У свої 40 років Пономарьов вже не так часто закохується.

"На жаль, чим далі, тим рідше. Звичайно, мені хочеться зустріти людину, в яку я закохаюся беззастережно. Мені взагалі іноді здається, що два попередні шлюби були надіслані мені як випробування, щоб я зрозумів, хто мені насправді потрібен", - зізнався артист.

Олександру неважливо, як виглядає жінка, адже він вірить у так звану "хімію".

"Я не підходжу до цього питання прагматично. Повинна бути хімія, яка і називається любов'ю", - поділився він і додав, що не проти взяти ще один шлюб, якщо зустріне свою половинку.

Пономарьов розцінює два попередні шлюби як випробування

На відміну від багатьох колег, Пономарьов пока не зрадив Україну з Росією, хоча така можливість в нього була.

"А я міг бути в Росії ще в 1995-му році. Ми тоді разом з Валерою Меладзе якраз познайомилися з Аллою Борисівною. Але я тоді відмовився співати російською мовою. А зараз у мене з'явився шанувальник в Росії, музикант, який зробив аранжування на багато моїх пісень, переспів їх російською. І я, може, запишу пару пісень, щоб у першу чергу віддячити його, а там як вийде", - розповів Олександр.

На запитання про те, як часто йому доводилося брати у когось гроші на розвиток кар’єри, Пономарьов заявив:

"Я ні перед ким не прогинався. Я йшов повільніше, ніж міг йти, якби зі мною був спонсор. Але я йшов сам. Всі гроші, які я заробляв, я витрачав на студію, яка у мене зараз, слава богу, є. Десь мені допомагала мама, але я ніколи нічого не просив і не принижувався".

"Я почав працювати в 15 років в ресторані, а в 17 вже заробив собі на "Жигулі". Потім, до речі, ще цілий рік чекав, щоб мені дали права", - згадав Пономарьов.

Олександр пишається тим, що сам собі заробив на студію

Також співак розповів про своє погані звички.

"Своє перше спиртне я випив у 18 років, це було пиво. А першу сигарету викурив у 28, тож особливих проблем у мене з цим не було. Я ж професійно займався спортом. А курити почав, коли вперше вирушив у тур з музикантами", - поділився Сашко.

"Зараз я періодично кидаю, але поки, на жаль, не виходить. Алкоголем я теж не зловживаю, і якщо відчуваю, що перебрав, то просто лягаю спати, а не шукаю собі пригод. Але в алкоголі я - гурман і не п'ю будь-що", - додав співак.

Що ж до акторської кар’єри, яку Пономарьов колись розпочав, то з нею якось не склалося.

"Я ніколи не позиціонував себе як актор. Але, чесно кажучи, якусь смішну роль я б все-таки зіграв би. От зараз якраз дивлюся серіал "Свати", мені він дуже подобається", - сказав артист.

Олександр періодично кидає палити і знається на алкоголі

На запитання про те, ким би він став, якби не музикантом, Пономарьов відповів:

"Я б, напевно, був будівельником. Мені подобається все планувати, вигадувати з самого початку".

Фото з Facebook Пономарьова, "Медіаняні" , "Absurdu.net"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів