Балога одружив сина

Понеділок, 16 вересня 2013, 10:31

Екс-голова МНС Віктор Балога 14-го вересня побував на вінчанні свого старшого сина Андрія.

У своєму Facebook депутат виклав кілька світлин з події та поділився враженнями.

25-річний Андрій Балога перестав бути завидним холостяком. Його обраницею стала головний спеціаліст реєстраційної служби Мукачівської райдержадміністрації Едіта Гелетей.

"Діди, бабки, родина і ми батьки дякуємо Богові, що сьогодні наші діти - син Андрій та невістка Едіта - створили нову українську сім'ю. Хочеться, щоб вони і всі люди на світі, були щасливі і здорові усе життя", - написав Балога у соцмережі.

 Син Балоги не просто одружився, а повінчався

Як пише сайт "Закарпаття онлайн", пропозицію руки і серця Андрій зробив Едіті у Відні, на колесі огляду Райзенрад, де був накритий і святковий стіл.

 

Весілля пари відбулося у Мукачеві. Своїх гостей молодята попросили дарувати замість квітів дитячі іграшки та книжки. Ймовірно, аби передати їх у дитячі будинки.

 А це дружина Балоги (праворуч) та, певно, свати

До слова, Андрій Балога вивчав бізнес-економіку в університеті штату Північна Дакота у США. На березневих довиборах він став депутатом Закарпатської обласної ради.

У свої 25 Андрій Балога вже депутат та власник заводу 

Також старший син Балоги володіє торгово-розважальним центром та цегельним заводом у селі Іванівці Мукачівського району.

Фото з Facebook Віктора Балоги та з Facebook Андрія Балоги


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів