Янукович зіграв з першою ракеткою України

Понеділок, 23 вересня 2013, 10:44

Президент Віктор Янукович показав майстер-клас з гри у теніс. Після 10-ї щорічної Ялтинської зустрічі "YES" гарант вийшов на корт у своїй кримській резиденції та зіграв з першою ракеткою України Олександром Долгополовим.

Відео гри президента показав телеканал "Інтер" у програмі Євгена Кисельова.

Спершу Янукович у парі з Долгополовим обіграв віце-президента української тенісної федерації, екс-тренера збірної України з тенісу, який грав у парі з Євгеном Кисельовим.

 Янукович зіграв і з Кисельовим

Після цього Олександр Долгополов подарував президенту професійну ракетку, яку Янукович одразу випробував у грі без рахунку з самим Долгополовим.

"Янукович показав себе - зі своїми колінами після операцій на обох менісках, у свої 63 роки та з його габаритами - сильним гравцем любительського класу", - прокоментував ведучий.

 Кисельов у коментарях не припиняв розхвалювати "любительську гру" Януковича

На запитання Кисельова, яким ще спортом він займався, президент відповів:

"Боксом займався, але для себе, професійно – ні. "Рукопашкою" займався".

"Теніс – тому що замучили травми, і треба було переходити на якийсь більш легкий спорт. Це було у 2000-му році", - додав Віктор Федорович.

 Вже 13 років Янукович грає у теніс

Янукович також заявив, що не грає з тими, хто йому піддається та любить вигравати.

"Якщо ти не прагнеш перемоги, як може подобатися процес? Я отримую задоволення від тенісу, розрядку", - сказав президент.

 

"Якщо ти програв – значить в тебе є стимул для того, аби виграти. Як кажуть: виграв - готуйся до поразки. Бо якщо ти виграв, з тобою вже будуть грати сильніше і більш жорстко. І ти маєш знати, що наступна гра буде вже не такою", - зауважив Янукович.

Янукович подає 

"Я вважаю, що сенс не в тому, скільки ти виграв, а в тому, що є якась мотивація. Це така психологічна гра… Програвати не люблю. У мене звичка – більше вигравати", - зазначив президент.

Нагадаємо, на початку вересня Янукович розповів, як за 13 років навчився вправно володіти тенісною ракеткою.

Відео "Інтера" з YouTube


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів