Міс Заячківська звинувачує у програші велику політику

3 жовтня 2013, 11:37

Українська учасниця конкурсу "Міс Світу-2013" Ганна Заячківська упевнена, що не потрапила до десятки найкращих через велику політику.

Аня стверджує, що за результатами проміжних етапів конкурсу вона набрала 270 балів і посіла 4-те місце. Однак організатори вирішили інакше.

Своїми думками з приводу несправедливого підсумку конкурсу дівчина поділилася з "ТСН. Особливе".

У рідному Івано-Франківську Заячківську зустрічали лише 5-ро людей: мама, наставниця і троє друзів.


"Це така група підтримки, яка мене постійно підтримувала", - поділилася Аня.

Аня вже змирилася з програшем, тому на камеру намагається посміхатися

Як відомо, на "Міс Світу" дівчина не потрапила у десятку найкращих, хоча у процесі змагання показувала хороші результати.

Ганна показала світлину, яку в Інтернет виклала одна з учасниць змагань. Це таблиця з рейтином конкурсанток після проміжних етапів: "пляжна мода", "топ-модель", "таланти", "спорт", "доброчинність". Україна набрала 270 балів та посіла четверте місце.

Як бачимо, Україна йшла четвертою

"Ми думали, що я вхожу у 5-ку. І фотографи всі думали, підтримували мене, думали, що я буду навіть "міс". Табличка мала з'являтися на екранах, але потім її не показували", - розповіла дівчина.

За словами Ані, саме за цим рейтингом, відповідно до умов конкурсу, мали обирати переможницю. Але вона не пройшла навіть у фінал, на відміну від інших дівчат із нижчим рейтингом.

"Ті, хто не увійшов у десятку, мали перевдягатися, а ті хто увійшли – мали просто у вечірніх сукнях виходити. Я стою, перевдягаюся і до мене підбігає дівчина з організаторів і каже: "Аню, чого ти перевдягаєшся, ти ж у десятці?"… Я кажу: "Так я ж не увійшла…" – згадала Заячківська.

Програшу Ані здивувалися не лише її друзі, але й дехто з організаторів та очевидців конкурсу

По закінченню конкурсу Аня намагалася розпитати організаторів про подробиці голосування.

"Мова йде про велику політику. Я трохи розмовляла з деякими людьми. Та людина, з якою я розмовляла, вона не розуміла, чому я не увійшла, а основний організатор мені навіть в очі не хотів подивитися", - розповіла Ганна.

Аня вважає, що саме політика стала причиною її програшу на "Міс Світу"

"Оця таблиця показала реальний результат справ. Так як воно є насправді. Аня на 4-му місці. Чому стався такий "розклад", нехай про це подумає Національний комітет "Міс Україна", який має боротися за своїх", - заявила наставниця Ані.

Як зазначає видання, у Національному комітеті конкурсу "Міс світу" можливу фальсифікацію результатів коментувати відмовляються.

Сама Заячківська наче і змирилася з результатами, але хоче дізнатися правду.

Нагадаємо, фінал "Міс Світу-2013" відбувся 28-го вересня на Балі. Перемогу здобула філіппінка Меган Янг.

Стоп-кадри з відео "ТСН" та фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів