Курченка зробили з 50-доларових купюр. ФОТО

8 жовтня 2013, 13:35

У наші час досить важко здивувати заможних людей цікавим подарунком. Але, як виявилося, можливо.

Так, нещодавно власнику групи компаній "Газ-Україна" Сергію Курченку подарували його портрет, зроблений з 5- та 50-доларових купюр.

Ці нетривіальні витвори зі справжніх грошей ось уже кілька років робить одна ризька студія, пише "Onliner.by".

"Наші картини унікальні тим, що ми робимо дуже точні портрети, схожість багато клієнтів називають вражаючою", - розповіла представник компанії з виготовлення портретів, Ірина Труханова.

Екс-президент Росії Дмитро Медведєв має такий портрет

"Тисячі дрібних деталей нарізані вручну, а в якості матеріалу використовуються справжні банкноти. Зараз використовуємо в роботах купюри номіналом в 1, 2, 5, 50 доларів", - додала жінка.

За словами Ірини, їхні роботи коштують від 150-ти доларів і вище.

"Максимум назвати складно, ціна залежить від розміру, від ідеї замовника, від номіналу купюр. Тому коштувати портрет може не одну тисячу доларів", - розповіла фахівець.

 Голова Чечні Рамзан Кадиров, звісно ж, має грошовий портрет

Серед замовників переважно представники шоу-бізнесу, політики та просто заможні люди.

"Такі картини висять в будинках композитора Ігоря Крутого, художника Нікаса Сафронова, бізнесмена Віктора Батуріна, президента "Comedy Club" Артура Джанібекяна і багатьох інших відомих людей. Є замовлення і з Білорусі, хоча їх і менше, ніж з Росії та України", - поділилася Ірина.

 Композитор Ігор Крутой

Серед власників цих так званих творів мистецтва нещодавно опинився і 28-річний Сергій Курченко. Його портрет унікальний тим, що створений не зі стандартних 1 - та 2-доларових купюр, а з банкнот по 5 і 50 доларів.

 Курченку подарували портрет з баксів

"Колеги Сергія хотіли зробити портрет, щоб виглядав на мільйон і ніяк ні менше. Імениннику подарунок припав до душі", - повідомила Труханова.

 Фрагменти роботи

Фото з сайту "Onliner.by"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів