Ярославський знову відпочив з Абрамовичем на яхтах. ФОТО

15 жовтня 2013, 11:11

Екс-президент футбольного клубу "Металіст", олігарх Олександр Ярославський другий рік поспіль обрав собі почесну компанію для відпочинку.

Разом з російським мільярдером Романом Абрамовичем один з найбагатших українців знову покатався на яхті біля берегів Туреччини.

Як і торік, їхні яхти стоять поруч на рейді біля турецьких берегів, повідомляють "Факти ICTV".

Не секрет, що яхтинг, як і футбол, входить у перелік загальних інтересів Абрамовича і Ярославського. За чутками, на місце зустрічі в Бодрумі Роман Аркадійович прийшов на яхті від грецького острова Кос, а Олександр Владиленович прилетів звідкілясь з-за кордону. А його яхту до точки призначення доставив екіпаж.


Яхти Ярославського та Абрамовича знову зустрілися біля берегів Туреччини

Абрамович прибув на своїй знаменитій 163-метровій "Екліпс", а Ярославський на не менш крутій яхті "Кайзер".

До речі, торік яхта Ярославського отримала "яхтинговий Оскар" - срібну статуетку Нептуна - - нагороду міжнародного конкурсу "The World Superyacht Awards" в Displacement Motor Yacht of 500GT to 1,299GT.

Абрамович з Ярославським прогулюються турецьким узбережжям

Як зазначає видання, друзі-олігархи мають активний відпочинок. З сухопутних видів спорту вони обирають велосипедні та піші прогулянки у супроводі охоронців.

Місцем проживання бізнесмени вибрали не готелі, а власні яхти. Друзі активно "ходять" в гості один до одного - наприклад, разом дивилися матч "Естонія-Туреччина".

А в один з днів Ярославський і Абрамович переночували на березі в готелі, де в цей час тривав економічний форум за участю високопоставлених турецьких чиновників.

Ярославський з Абрамовичем знову разом і знову без дружин

В Бодрумі друзі планують затриматися на тиждень. А потім, можливо, як і минулого року, попливуть до інших берегів Середземного моря.

Нагадаємо, торік Ярославський брав із собою маленького сина. Але цього року поруч з олігархами не було, здається, ані дітей, ані дружин.

Фото "Факти ICTV"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів