Ярославський і Абрамович відпочили в Туреччині разом

27 вересня 2012, 11:27

Президент харківського "Металіста" Олександр Ярославський і президент лондонського "Челсі" Роман Абрамович відпочили разом.

Про це пише журнал "Публичные люди" з посиланням на турецьку пресу.

У курортному містечку Бодрум турецькі папарацці зловили відразу двох VIP-персон фінансового та футбольного світу. Йдеться про російського олігарха Романа Абрамовича і українського Олександра Ярославського.

У курортному містечку Бодрум турецькі папарацці зловили відразу двох VIP-персон фінансового та футбольного світу
Олігархи Роман Абрамович та Олександр Ярославський на відпочинку

І якщо Ярославський називав Туреччину улюбленим місцем відпочинку, то приїзд "самого" Абрамовича викликає запитання. Не виключено, що бізнесмени поєднують відпочинок і роботу.


Олігархи в компанії маленького сина Ярославського гуляли по набережній Бодрума. Двоє багатіїв пили чай зі східними солодощами і їли рибу, придбану у місцевих рибалок.

Олігархи в компанії маленького сина Ярославського гуляли по набережній Бодрума
Ярославський з сином. А де ж молода дружина?

Як відомо, Абрамовича з Ярославським пов'язує давня дружба. Обидва захоплюються яхтингом і їх часто можна зустріти в портах країн Середземномор'я, пише журнал.

І тільки жінок олігархів ніде не видно

Загальний "футбольний інтерес" напевно теж зближує - російський олігарх приїжджав до Харкова на матчі Євро-2012, а топ-менеджери "Металіста" стажувалися у своїх більш досвідчених колег в Лондоні.

Фото з сайту журнала "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів