Ярославський і Абрамович відпочили в Туреччині разом

Четвер, 27 вересня 2012, 11:27

Президент харківського "Металіста" Олександр Ярославський і президент лондонського "Челсі" Роман Абрамович відпочили разом.

Про це пише журнал  "Публичные люди" з посиланням на турецьку пресу.

У курортному містечку Бодрум турецькі папарацці зловили відразу двох VIP-персон фінансового та футбольного світу. Йдеться про російського олігарха Романа Абрамовича і українського Олександра Ярославського.

 У курортному містечку Бодрум турецькі папарацці зловили відразу двох VIP-персон фінансового та футбольного світу
 Олігархи Роман Абрамович та Олександр Ярославський на відпочинку

І якщо Ярославський називав Туреччину улюбленим місцем відпочинку, то приїзд "самого" Абрамовича викликає запитання. Не виключено, що бізнесмени поєднують відпочинок і роботу.

Олігархи в компанії маленького сина Ярославського гуляли по набережній Бодрума. Двоє багатіїв пили чай зі східними солодощами і їли рибу, придбану у місцевих рибалок.

 Олігархи в компанії маленького сина Ярославського гуляли по набережній Бодрума
 Ярославський з сином. А де ж молода дружина?

Як відомо, Абрамовича з Ярославським пов'язує давня дружба. Обидва захоплюються яхтингом і їх часто можна зустріти в портах країн Середземномор'я, пише журнал.

І тільки жінок олігархів ніде не видно 

Загальний "футбольний інтерес" напевно теж зближує - російський олігарх приїжджав до Харкова на матчі Євро-2012, а топ-менеджери "Металіста" стажувалися у своїх більш досвідчених колег в Лондоні.

Фото з сайту журнала "Публичные люди"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Ярославський любить розумних жінок з довгими ногами

"Це особливе почуття - коли в тебе діти дев'ятнадцяти-, восьми-, чотирьох- і дворічного віку. Повний набір всього! Серйозні питання ми обговорюємо зі старшим, питання школи - із середнім, а коли мені хочеться націлувався, надихатися - у мене є два тюльпани", - ділиться Ярославський.
Останні матеріали
Більше матеріалів