Діти Камалії вже плавають у джакузі та вивчають іноземні мови

16 жовтня 2013, 13:37

Славнозвісна матуся співачки Камалії Інна Шмаренкова не втрималася та показала своїх онучок. Щоправда, обличчя Арабелли і Мірабелли поки залишила у секреті. Але повідомила, що одна дівчинка схожа на Камалію, а інша - на Захура.

Крім того, мати співачки розповіла, що Камалія вже навчила дітей плавати у джакузі, а Захур співає їм пісеньки різними мовами.

Про це йдеться у сюжеті "ТСН. Особливе".

Інна Петрівна розказала, що донька найняла двох нянь, які допомагають їй поратися з дітьми. Також багато уваги приділяє донькам і батько.


"Я бачу – Захуру мінус 20 років, мінус 20 років", - радісно прощебетала мама Камалії.

Інну Петрівну хлібом не годуй - дай поговорити про дочку

Багатій не шкодує для дітей нічого, тому новонароджені їздять у раритетному візочку, вартість якого Інна Петрівна порівняла з "Bentley".

"З Лондона. Може, з Америки. Я знаю, що це раритет 69-го чи 60-го року", - описала Шмаренкова візочок та показала його фото в себе на айфоні.

Захур замовив для дочок раритетний візок 60-х років минулого століття

"Цей візочок біля будинку може покатати навіть охоронець – усі просто божеволіють через дітей", - додала жіночка.

Також Захур вже привчає дочок до різних мов.

"Захур постійно бере на руки, ходить з ними, розмовляє навіть індо-пакистанською, англійською співає", - розповіла Інна Петрівна.

А це стоп-кадр з програми про багатих росіян в Лондоні. Камалія нещодавно у себе на сторінці виклала купу кадрів з цієї програми, участю у якій, певно, дуже пишається

Зараз Камалії допомагають з дітьми дві няні, лікар та родичі. Однак Інна Петрівна каже, що донька і сама могла б впоратися.

"Вона навчила їх плавати сама, без інструктора, вони вже у ванній плавають. Вони, напевно, такі самі амфібії, як і Камалія, яка щодня приймає джакузі", - похвалилася мати співачки.

Одну дівчину бабуся Інна кличе "Камальчонок", а іншу – "Захурчонок", через схожість на маму і тата. Однак обличчя дітей не показує через забобони.

Шмаренкова показала фото онучок

"Вони прийшли з того, потойбічного світу, їх Бог може точно так само забрати", - приголомшує думкою Шмаренкова.

"Це щастя від Бога", - додає вона і наголошує, що всі, хто не вірить у справжність пологів її доньки – хай "одягнуть на свій роток хустинку".

Камалія навчила півторамісячних дочок плавати - каже Шмаренкова

Нагадаємо, Камалія і Захур 6-го вересня стали батьками двійнят.

Стоп-кадри з відео "ТСН" і фото з Facebook Камалії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів