Карпа: Хороший алкоголь – невід'ємна складова життєвих радощів

18 жовтня 2013, 15:43

Співачка і письменниця Ірена Карпа має незвичний для загалу спосіб життя. Вона не має усталеного робочого графіка, бо працює на фрі-лансі, тому відпочиває, коли є час.

Ідеальним відпочинком для письменниці є йога, хороше спілкування та вино.

Про те, як вона релаксує, та про свої подорожі Ірена розповіла виданню "Relax".

У дитинстві Карпа відпочивала з батьками.


"Я завжди мріяла про табір, але мене в цю школу життя відправили лише в поважному віці – у 14 років. З батьками та їх друзями подобалось на морі їсти і ходити в кіно. В індійське – його показували на морській турбазі "Прикарпатський лісник". Жахливе місце було – дерев’яні хатки над каналами зі стоячою водою, комариний рай", - загадала співачка.

"Пам'ятаю, як ми там нелегально окупували душ для працівників – з мамою та її подругами. І коли туди прийшов праведно обурений працівник, жінки вересками його вигнали, так що аж біг і спотикався від сорому", - розповіла Ірена.

У дитинстві Карпа любила індійське кіно

Карпа не має так званих загальноприйнятих вихідних, бо працює на себе.

"Я фрі-лансер, працюю на себе, того в мене в неділю може бути робочий день, а у вівторок вихідний. Я б не змогла без такої свободи", - зізналася письменниця.

Що ж до відпустки, то їх вона планує спонтанно.

"Відпустка так само – бачу дешевий квиток чи вікно в розкладі – їду. Стає холодно чи наступає день народження – чим не привід кудись поїхати? Ненавиджу відпустки в серпні, коли вони у всіх колгоспно, й не знайти ні нормальних квитків, ні помешкань, все кишить туристами і шоперами. Бррр. Треба свої графіки будувати відповідно своїх ритмів. Наскільки це виходить", - зауважила Карпа.

Найкращим способом зняти напругу для Ірени є йога та алкоголь.

Напругу Ірена знімає йогою, або ж алкоголем

"Хороший алкоголь в міру – невід’ємна складова життєвих радостей. Як і хороша їжа. За добре вино я готова викласти чималі гроші. Рік тому випила пляшку бордо року мого народження – її за безцінь купила подруга на розпродажі з винних погребів тітки-аристократки, що її майно успадкував лошкуватий небіж", - поділилася письменниця.

Як відомо, Карпа завжди дивує вибором країни для відпочинку і не жахається брати із собою маленьких дочок.

"В основному, в мене кожен відпочинок екстремальний. Але поїздка по Індії з двома дітьми – півтора і два з половиною роки, без чоловіка – це було щось.. І на океані, і в горах, і по ріці, і на верблюдах. Все це теж буде в книжці. Такі історії того варті", - зазначила Ірена.

Дочки - товаришки Карпи по екстремальному відпочинку

На запитання про те, яким є найприємніший спогад про відпочинок, Крапа сказала:

"Бутан. Бо коротко, дорого, ні на що не схоже і мінімум туристів".

Що ж до секрету відновлення сил, то він в Ірени простий.

"Набратися сміливості поїхати кудись самому, їсти в своє задоволення, нікуди не поспішати, виключити телефон і не дай Бог не виходити в Інтернет. Просто дивитись на людей на вулиці, на природу, бути спостерігачем життя. І нікому нічого не бути винним – розуміти, що це твоє життя і в тебе є право його жити", - розповіла співачка.

Письменниця радить бути спостерігачем життя і жити

А в Києві Карпа найчастіше відпочиває на прем’єрах достойних фільмів чи в парку з собакою.

Фото з facebook Карпи та фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів