Яценюк розповів про сусідство з Януковичем і показав будинок

29 жовтня 2013, 14:20

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк похизувався своїм будинком, якому можуть позаздрити 80% мешканців країни, та побідкався, що в нього осипається цегла.

Як виявилося, депутат мешкає по сусідству з президентом Віктором Януковичем та його резиденцією "Межигір'я" - в селі Нові Петрівці, пише "Корреспондент".

Двоповерховий будинок Яценюка, площею у 298 квадратних метрів, ховається за високим парканом. У маєтку є бібліотека, вітальня, спальні, кухня та підвал.

Гувернанток та іншої прислуги політик каже, що не має. Єдине - є охоронці, які сидять у сторожці на в'їзді.


Арсеній Яценюк показав свій заміський будинок

Поруч із основним котеджем - басейн, сад зі сливами, яблуками, персиками та дитячим майданчиком. Посередині ділянки на 30 соток, які належать Яценюку, стоїть дерев'яний декоративний місток, в кутку - будинок для гостей на 114 квадратних метрів.

Крім ділянки і будинку в Нових Петрівцях, політик володіє трьома квартирами - у Києві та Чернівцях - загальною площею 342 квадратних метри.

Лідер фракці "Батьківщина" живе поруч з Януковичем

"Я розумію, що коли 80% людей живуть в Україні за межею бідності, не дуже популярно навіть мати будинок 160 квадратних метрів житлової площі. Але правда для мене дорожче - це моє майно, і я з нього сплатив податки. Цей будинок побудований ще в 2003-2004-х роках, коли Януковича в цих краях і близько не було", - заявив сходу Яценюк.

Та, незважаючи на шикарний маєток, депутат задоволений не до кінця. Мовляв, він побудував будинок з української цегли, а вона тепер обсипається. Та через неякісну цеглу Арсеній з родиною буквально мучиться - у будинку влітку спекотно, а взимку холодно.

Депутат та його дружина Терезія, схоже, проводять багато часу в будинку
Навіть тримають мариновані гриби

"Це мій біль", - резюмував політик.

Розповів Яценюк й про сусідів. З більшістю йому пощастило, а деяких він навіть вижив.

"Якщо не рахувати одного, найвідомішого, то сусіди в основному представники дрібного та середнього бізнесу. Там - військовий-відставник. Там - якийсь росіянин. Ми вітаємося, але такого щільного спілкування, як, знаєте, в радянський час між сусідами було, немає. Живемо тихо-мирно. Правда, були у мене пара сусідів, але я їх вигнав", - заявив він.

Яценюк має власну бібліотеку, а от кабінет навмисне не робив у будинку

Та як з'ясувалося, депутат вигнав не людей, а кротів, які псували його декоративну траву на ділянці.

"Так в якийсь момент я розлютився, поговорив з ними, політично натиснув на них, і вони зникли", - додав Яценюк.

Фото "Корреспондент"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів