Брат Добкіна має криваве хобі

11 листопада 2013, 11:27

Рідний брат харківського губернатора Михайла Добкіна, Дмитро Добкін має таке саме хобі, як і екс-губернатор Євген Червоненко. На відміну від старшого брата, який є завзятим рибалкою, Добкін-молодший захоплюється полюванням.

Про свої найвизначніші трофеї та театралізоване полювання у костюмах УПА депутат розповів у програмі "Світське життя".

Не так давно молодший брат Михайла Добкіна став депутатом Врховної Ради від Партії регіонів. Дмитро не приховує, що братове прізвище допомогло йому.

"Так, це дійсно так. Мій брат користується підтримкою населення у моїй рідній Харківській області. Думаю, прізвище теж допомогло стати депутатом", - зізнався Дмитро Добкін.


Дмитро Добкін не виключає, що прізвище допомогло йому стати депутатом

Раніше Добкін-молодший опікувався сімейним бізнесом, а тепер подався у політику. Однак, поки що він не береться казати про великі політичні амбіції.

"Минув лише рік, як я працюю у Верховній Раді, життя покаже, що воно буде", - сказав Дмитро.

Якщо Михайло Добкін є чи не найвідомішим прихильником риболовлі серед вітчизняних політиків, його молодший брат захоплюється полюванням. Він навіть був у Південній Африці, де вполював буйвола.

"Так, був на полюванні в Африці, але вже давно. Привіз трофей – буйвола, майже у тонну вагою, зараз висить у Харкові у мисливському магазині", - поділився Добкін.

Михайло Добкін віддає перевагу риболовлі

А на своїй сторінці у соцмережі депутат похвалився світлиною зі впольованим вовком.

"То була велика вдача, полювання в Харківській області, це велика рідкість – вполювати вовка", - зауважив Добкін-молодший.

Добкін-молодший похвалився впольованим вовком

А одного разу Дмитру довелося взяти участь у костюмованому полюванні у Львівській області, учасники якого перевдягалися у форму УПА.

"Після полювання нас повезли до табору на вечерю. Ми йшли по лісу, тут ввімкнулось світло і сталася імпровізована така вистава, з костюмами УПА та німецькими автоматами. Але автомати, звичайно ж, були муляжами. Це була вистава, але було весело", - розповів депутат.

Добкіну сподобалося костюмоване полювання у Львівській області

Стоп-кадри з відео "1+1" та фото з Twitter Добкіна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів