Фагот: Я ніколи не поїду з України

4 грудня 2013, 17:25

Один із лідерів гурту "Танок на майдані Конго" Олег Фагот Михайлюта запевнив, що йому подобається в Україні, тож емігрувати він нікуди не збирається.

До речі, музикант разом зі своєю гьорлфренд Ольгою Навроцькою бере активну участь у допомозі людям, які стоять на Євромайдані.

"Я ніколи не поїду жити в іншу країну. Мені подобається Україна. Адже не просто так я тут народився", - сказав Олег у коментарі "Гламурчіку".

"Але подорожувати я намагатимуся якомога більше. Поїздити, подивитися, може, навіть пожити десь, щоб відчути іншу енергетику - це я завжди готовий", - додав Фагот.


Олег один із тих артистів, хто не лише словом, а й діями допомагає Майдану разом зі своєю дівчиною Ольгою Навроцькою

На запитання, чи він романтик по життю, лідер "ТНМК" зазначив:

"У мені всього потроху. І циніка, і романтика, і реаліста. Я намагаюся тверезо ставитися до всього, що відбувається навколо мене".

До того ж, як і більшість творчих людей, Олег полюбляє самотність.

"Я люблю бути наодинці сам з собою. Воно по-різному буває. Іноді хочеться бути в компанії з друзями, іноді - тільки з собою. І це дуже важливо для мене. У такі моменти я приходжу в гармонію сам із собою", - зазначив музикант.

На самоті Олег відновлює гармонію із самим собою

Що ж до хобі, то Михайлюта, як і його подруга Навроцька, захоплюється фотографією та режисурою.

"Я дуже люблю фотографувати. І знімати кліпи люблю. Був у мене момент, я спродюсував невеликий короткометражний фільм. Крім того, понад 10 кліпів я відзняв як режисер. Зараз я в основному для себе знімаю. Але колись знімав і для інших. Ось це моє хобі", - поділився Фагот.

Фагот на Майдані

У новорічну ніч Олег воліє працювати.

"Артист дуже радий, коли він зустрічає Новий рік на сцені, і мені це дуже подобається. Як не крути, а для артиста свята - це робота. Але коли щось не складається і є момент побути з собою або з сім'єю, я із задоволенням цим користуюся", - зізнався він.

Фото з Facebook Михайлюти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів