Білик: Країна має домагатися свого вступу до ЄС

9 грудня 2013, 14:49

Співачка Ірина Білик, на відміну від деяких колег, не робить гучних заяв щодо Євромайдану в Україні. Вона лише зазначила, що країна має право домагатися вступу до ЄС.

Також зірка похвалилася тим, що виграла суд проти видання, яке написало про неї неправду і зізналася, що втомилася від роботи.

Як зауважила Іра в інтерв’ю програмі "Світське життя", вона стала першою з вітчизняних артистів, кому вдалося відсудити гроші в журналістів.

"Так, я скажу, що це в історії України перший випадок, коли артист, незадоволений тим, що про нього написали, подає до суду, виграє справу. Такою людиною виявилася я", - наголосила Білик.


На перше засідання з цієї справи співачка завітала у яскравому вбранні, через що не дуже сподобалася судді.

"Зазвичай люди приходять боротися за честь та гідність заплакані, напевно, у якихось сірих курточках. Суддя злякалася, коли побачила відому людину, артистку, та ще й у жовтому пальто. Але я все витримала з гідністю. Нерви мої, звичайно, трохи пошарпали, але зараз усе добре, я вже працюю", - зауважила Ірина.

У такому вигляді Ірина прийшла до суду

Врешті-решт зірці вдалося виграти справу та відсудити 20 тисяч гривень.

"Журнал заробив на обкладинці зі мною 2,5 мільйони гривень, це 300 тисяч доларів. Тому я виставила рахунок на 20 тисяч гривень. Але хлопці принесли фальшиві папери, сказали, що їхній журнал не продається, нікому не потрібний і весь тираж їм повернули", - поділилася Іра.

Нещодавно ходили чутки про те, що Білик змагатиметься за право представляти країну на "Євробаченні-2014".

"У мене була пропозиція від "Першого каналу" готуватися, брати участь, але у мене з'явилися більш важливі справи на весну, я зрозуміла, що не зможу їздити по Європі півроку і залишити свої виступи", - прокоментувала співачка.

Білик пропонували взяти участь у нацвідборі на "Євробачення-2014", але вона відмовилася

На запитання про те, чи залишилася все-таки думка про євроконкурс, Білик зазначила:

"Якщо я буду працювати. Сьогодні мені добре – я співаю, завтра я схочу сидіти вдома і, можливо, не піду на сцену. Сьогодні, наприклад, вже десятий день зйомок, концертів, і я в гримерці вже говорила: "Коли ж це все закінчиться?" Але такі дні бувають".

У коментарі "Gazeta.ua" Ірина поділилася міркуванням з приводу ситуації у країні.

"Я утримаюся від гучних заяв. Бо вже багато що було зроблено на Майдані. Хочу, щоб люди розуміли: не все, про що там зараз кажуть - може бути щиро і відверто. Але країна повинна домагатися свого вступу до ЄС. Тільки народ може цього добитися", - заявила Ірина.

Білик вірить у те, що лише народ може домогтися змін у країні

"А артист може кричати скільки завгодно. І кричали всі. Зауважте. І не тільки сьогодні, а й 10 років тому. Я ще 20 років тому починала кричати: "Давайте робити Україну". Але люди досить часто не помічають того, що говорить одна людина. Але я рада, що всі зібралися. Разом щось вирішиться. І звичайно, народ завжди правий", - наголосила Білик.

Фото надане "ArtPRoUA" та з сайту Ірини Білик

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів