Єгорова готується стати бабусею та хоче, щоб діти нею пишалися

16 грудня 2013, 15:22

Актриса і багатодітна мати Сніжана Єгорова незабаром стане ще й бабусею. Її старша донька від режисера Семена Горова Стася чекає на первістка.

Також Сніжана розлучається з Антіном Мухарським, бо його творча діяльність в образі Ореста Лютого дуже її дратує.

Про кардинальні зміни у своєму житті актриса розповіла у програмі "Світське життя".

Нещодавно 41-річна Сніжана дізналася, що стане бабусею.


"У другий місяць літа в мене вже буде новий статус. Коли я народила свого найменшого сина Ваню, Стасі було 20 років. І коли я його принесла з пологового будинку, вона його носила по кімнаті. Я сказала: Стася, це ж міг бути твій син, а мій онук! Я ж тебе також народила у 20 років!" – розповіла телеведуча.

На це донька Єгорової відповіла, що дивуватися нема чого.

"Я їй сказала: дякую, доцю, що ти даєш мені можливість побути молодою мамою, а не молодою бабусею. Але перерва ця виявилася занадто короткою", - додала Сніжана.

Горов та Єгорова вже влітку стануть дідусем і бабусею

Наразі Єгорова не знає точно стать майбутньої дитини, але вона упевнена, що буде дівчинка.

"…Я впевнена, що це буде дівчинка. Тому що я доньці сказала, що вона вагітна. Я її не бачила кілька тижнів, і прийшла до неї на прем'єру - вона грає в учбовому театрі Театрального інституту ім. Карпенка-Карого головну роль у спектаклі "Аліса у країні чудес". Я дивлюся на неї і розумію, що вона вагітна. Я кажу: Стася, ти вагітна. А вона: мамо, цього не може бути. Наступного дня вона до мене приїхала з трьома тестами, тому що сумнівалася у тому, що я права", - розповіла актриса.

"Тобто, я працюю рентгеном людських душ, виявляю вагітність на ранніх термінах, дорого", - пожартувала вона.

Єгорова назвала себе "рентгеном людських душ"

Що ж до розлучення з Мухарським, то політична ситуація у країні й настрої Антіна лише посилюють негатив між ними. До речі, у період Помаранчевої революції подружжя теж ледь не розлучилося.

"Може, усі політичні ситуації у країні ми, як люди творчі, відчуваємо раніше. Минулий скандал був напередодні Помаранчевої революції, і він був також пов'язаний з тим, що…. кожна людина має право самостійно з'їхати з глузду. Я не відмовляю у цьому праві, особливо чоловіку. Напевно, їм треба з кимось боротися, виходити на барикади, просто ми стали ідеологічними суперниками", - зазначила Єгорова.

Мухарський чергує на Майдані, а Єгорову це дратує

Крім того, Сніжані не подобається проект Мухарського під назвою "Орест Лютий".

"Причиною наших сварок постійно є його проект "Орест Лютий". Я вважаю, що люди нашої професії не мають права ображати людей, які займаються тією ж професією, особливо, коли у людей так багато маленьких дітей. Не подобається дружина – шукай іншу, а діти вже є, то ж роби так, щоб вони тобою пишалися. Для мене це важливо", - наголосила Єгорова.

Також на своїй сторінці у Facebook Єгорова заявила, що спілкувалася особисто з Юрієм Котом, якого побили начебто за те, що він виступав на так званому Антимайдані.

"Звертаюся до колег-артистів! Досить! Припиніть підігрівати пристрасті! Вважаю усіх, хто зайнятий зараз активним "перетягуванням канатів", людьми, які мають добровільно відмовитися від професії артист. І перейти офіційно в політику!" – написала актриса.

Єгорова порадила артистам, які беруть участь у революції, піти у політику

"Юру Кота побили біля під'їзду його будинку! Зламали йому ніс і в нецензурній формі відсилали до своїх "донецьких друзів"… І погрожували родині. Я сама з ним говорила. Тож це не політика, а факт!" – повідомила вона.

"Ласкаво просимо до середньовіччя! Полювання на відьом відкрито. Нашим дітям буде, чим пишатися! Ми вільні – від розуму, совісті, людяності. Всі, хто знають мене, сподіваюся, не вважають, що моє послання стосується партій і фракцій?! Я – мати! І не хочу, щоб мої діти пережили громадянську війну", - наголосила Єгорова.

Фото "Viva!", "Tochka.net", з Facebook Єгорової та Мухарського


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів