Литовченко стала обличчям 2-тонної Богородиці

17 грудня 2013, 11:19

Тричі розлучена екс-модель "Playboy" Влада Литовченко стала обличчям скульптури Покрови, яка прикрасила Чорнобильський парк столиці.

Днями відбулося урочисте відкриття статуї, на якому була присутня сама муза автора Богородиці та міністр соцполітики Наталія Королевська.

Про це повідомляє "ТСН. Особливе".

Вага скульптури, яку ліпили з обличчя Литовченко - 2 тони, висота - 2,5 метри. Влада Києва витратила 2 мільйони гривень на створення самої Покрови та ще 10 мільйонів - на будівництво ротонди навколо.


Столична влада не пожаліла 12 мільйонів гривень на Богородицю і ротонду

Литовченко прийшла на відкриття у білій норковій шубі і зізналась, що на цей день вона чекала півроку.

"Мені дуже подобається, тобто я дійсно вважаю, окрім образу, окрім символу, це справжній твір мистецтва. Відносно того, чи схожа я – ну це ж не має бути детальна схожість. Мабуть щось є", - сказала Влада.

Литовченко дуже радіє, що стала обличчям Богородиці та вважає скульптуру справжнім мистецтвом

Вона також зауважила, що цей досвід став для неї унікальним.

"У мене такого в житті не було. Картини у мене є, я позувала для картин. Але от для скульптури, тим більше образ Богородиці. Це найсвятіше, сокровенне для кожного християнина. Такої честі я ще не удостоювалася", - поділилася Литовченко.

Схоже, Влада усе більше занурюється у релігію

Зі скульптором Миколою Знобою Влада знайома два роки. Влітку митець запропонував їй втілити святу. І спочатку Влада сприйняла пропозицію як жарт.

Перед тим, як розпочати роботу, Литовченко готувалася духовно – сповідалася і молилася.

Ось таку споруду днями відкрили в одному з парків Києва

"Позувала тричі. Приходила, і ми працювали з Миколою у різних моментах. Перш за все, це образ в цілому, тобто риси обличчя і типовий образ Покрови", - розповіла Влада.

"Для мене це така пам'ять. Місце і мить, якими я, можливо, буду захоплюватися у житті і приводити сюди своїх дітей", - додала жіночка.

Тепер Литовченко буде приводити сюди своїх двох дочок

На запитання, чому він обрав саме колишню модель Литовченко, Зноба відповів:

"Я надихнувся красою".

Влада всього лише три рази позувала скульптору

До речі, на відкритті скульптурної композиції у Чорнобильському парку була присутня Наталія Королевська. Саме вона перерізала червону стрічку. Однак від будь-яких коментарів відмовилася.

Королевська урочисто відкрила Богородицю з обличчям Литовченко

Стоп-кадри з відео "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів