Прокаєва розлучилася, а Ліснича з нею судиться

15 жовтня 2012, 11:52

Скандальна колишня працівниця Лаври Влада Прокаєва розлучилася з останнім чоловіком і прокоментувала свій "хабар у 50 тисяч". При цьому колишня начальниця Прокаєвої, екс-гендиректор Історико-культурного заповідника Вікторія Ліснича озвучила, що "Влада - брехуха".

Обидві жіночки пішли на відвертості у коментарях телеведучій Каті Осадчій у недільному ефірі "Світського життя".

Український тиждень моди – подія, яка збирає купу відомих публічних людей. 13-го жовтня на тусовку завіялася і відома колишня модель Влада Прокаєва, чи то пак Литовченко, чи то пак Кердіна.

Там же, у стінах Арсеналу скандальна жіночка зізналася, що її останній шлюб із бізнесменом Сергієм Прокаєвим зазнав краху.


"Я не можу давати ані оцінок, ані характеристик, але можу чітко заявити про те, що дійсно, я офіційно розлучилася із Сергієм Прокаєвим", - сказала Влада.

Влада: "Я офіційно розлучилася із Сергієм Прокаєвим"

Як відомо, зі своїм третім офіційним чоловіком Сергієм Прокаєвим екс-модель побралася восени 2008-го року. Відповідно шлюб пари проіснував приблизно 4 роки.

Більше того, Литовченко і Прокаєв вінчалися у церкві. Але на запитання телеведучої, чи Влада буде розвінчуватися, скандальна колишня дружина відповіла так:

"Я не коментую даний факт".

Непевно відповіла Влада і на чутки про те, що з Прокаєвим вона буцімто розійшлася через іншого чоловіка.

"За останній період дійсно я стикаюся з величезною кількістю людей. Тобто якби все так виходило, як говорять люди, мабуть, дійсно, все було б чудово, здорово і прекрасно", - прокоментувала вона ці плітки.

Тепер Прокаєва буде розвінчуватися? Як відомо, у 2008-му парочка обвінчалася

Також колишня модель додала, що наразі зі своїм колишнім навіть не спілкується.

"Ні, ми не спілкуємося з Сергієм", - сказала вона і обмовилася, що виходити заміж вчетверте, мабуть, не буде.

"Ну просто не готова, тому що немає таких обставин, за яких… Але я думаю, що офіційно виходити заміж я вже більше не буду", - заявила Влада.

Прокаєв з екс-моделлю не лише розлучився, а й навіть не спілкується. А така любов була...
Мало того, після Прокаєва Влада вже не дуже хоче заміж вчетверте

Окрім того, у розмові із телеведучою жіночка зізналася, що дуже шкодує, що "була дотична до тієї конфліктної ситуації, яка склалася у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику за часів правління Вікторії Лісничої".

А свою заяву про хабар у 50 тисяч доларів Влада Прокаєва нині коментує так:

"Насправді все було не так. Дійсно, якийсь час тому я позичила громадянці Лісничій суму у 50 тисяч доларів на розвиток програм заповідника. Тому коли Вікторія Миколаївна, до якої я звернулася якийсь час по тому і попросила відзвітувати, куди ж вона витратила ті гроші, які вона позичала, вона мені сказала: "Ви отримали посаду? До побачення!".

"Я вже сама заплуталася у цій ситуації і в тих фактах, які говорить громадянка Ліснича, коли вона звинувачує і міністра, звинувачує і мене", - додала екс-модель.

Прокаєва/Литовченко/Кердіна ще раз розповіла про свій хабар у 50 тисяч доларів

При цьому, за словами Прокаєвої, вона перестала подобатися Лісничій, імовірно, через те, що остання не витримувала конкуренції. Окрім того, згадала жіночка і свою участь у славнозвісній еротичній фотосесії для чоловічого журналу.

"Ну, в мене є два моменти. Мабуть, людина просто не витримує конкуренції якоїсь… Я справді завжди сприймала Вікторію як свого керівника. Мої проблеми почалися з середини березня, коли спливла ця тема "Плейбой". І чомусь раптом я виявилася зіркою "Playboy", ніби цих зйомок в мене просто величезна кількість", - обурюється колишня модель.

"Тобто так, я мала у своєму житті, я мала у своєму модельному минулому зйомку у "Playboy" – я від цього не відмовляюся. І те, що Вікторія заявляє про те, що вона не бачила і не знала, ну це просто насправді знову ж таки смішно, це якийсь фарс", - додала вона.

Окрім того, для роботи при церкві Влада не вважає таким вже страшним фактом своєї біографії свої три розірвані шлюби.

"Не знаю, моє минуле, мої чоловіки, ну так, вони були, це були офіційні чоловіки, це були офіційні сім‘ї, мої діти народжувалися в офіційних стосунках…" – сказала вона.

Нагадаємо, Влада, на той момент, під прізвищем Кердіна, вже будучи матір‘ю, перемогла у конкурсі "Міс Україна-1995". Від другого шлюбу, із Ігорем Литовченком, жінка народила свою другу дитину, теж дочку. А от у третьому шлюбі, із Прокаєвим, Влада народжувати не стала.

Екс-модель дивується, чого це її називають зіркою "Playboy"

Між тим, на Ukrainian Fashion Week завітала і ворогиня Прокаєвої, Вікторія Ліснича. Як повідомила жіночка, після звільнення улітку з посади гендиректора Лаври, в неї роботи менше не стало.

"В мене роботи ще побільшало. Я зараз балотуюся до Верховної Ради. Попросили мене люди, колектив заповідника, щоб захищати їх і боротися за справедливість…" – заявила Ліснича.

На закид телеведучої, мовляв, балотування до ВР це величезні гроші - за чутками, від 7 до 10 мільйонів доларів, Вікторія "відмазалася" так:

"Я іду як самовисуванець і кошти мені перераховують друзі з усіх регіонів України: це і Харків, і Донецьк…"

Тим часом колишня горе-гендиректорка Лаври Ліснича рветься у депутати від Шевченківського району
Вікторія збирає гроші по знайомих

Водночас Владу Прокаєву і скандал у Лаврі Ліснича називає перегорнутою сторінкою.

"Ви знаєте, це перегорнута сторінка мого життя, яка мене дуже навчила і дала мені зрозуміти, що таке зрада. Багато телефонних дзвінків було - і з Міністерства культури, люди, які мене знають (я працювала заступником міністра), і з Лаври, - і найосновніший меседж, що Влада – це брехуха", - заявила екс-начальниця Прокаєвої.

Те ж, що Прокаєва взагалі з‘явилася у Лаврі за протекцією Лісничої Вікторія колишня гендиректорка заповідника \коментує так:

"Я думаю, що це була, мабуть, моя найбільша помилка життя, що Влада дуже красиво грала, увійшла в моє життя, як входила в життя своїх чоловіків. Ви знаєте, що Влада Володимирівна розлучилася з четвертим чоловіком… чи з третім… не будемо говорити, це її особисте життя".

Ліснича: "...Найосновніший меседж, що Влада – це брехуха"

Наразі ж Ліснича зайнята судовими тяжбами. Вікторія Миколаївна, як виявляється, судиться з Владою Володимирівною.

"Звичайно! По-перше, це захист ділової репутації, а по-друге, щоб вона ці 50 тисяч, які вона зробила скандалом, все-таки перерахувала на рахунок Лаври", - заявила Ліснича.

Нагадаємо, ще в березні 2012-го року до ТаблоIDа дійшли чутки про те, що Прокаєву начебто призначили заступником гендиректора Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Згодом, у червні ця інформація підтвердилася – Владі віддали посаду радника гендиректора Лаври.

Втім, вже незабаром вибухнув скандал – Прокаєвій почали закидати знущання над підлеглими, а згодом Влада розсварилася і зі своєю начальницею Вікторією Лісничою.

"Я можу сказати конкретно, що генеральний директор взяла у мене хабар у розмірі 50 тисяч доларів, за мою посаду. Особисто для міністра!" - ця репліка Прокаєвої сплила у ЗМІ наприкінці літа.

Ліснича хоче розібратися з Прокаєвою у суді

Врешті-решт, із заповідника звільнили спершу Вікторію Лісничу, а тоді й Владу Прокаєву.

Фото "Факты. События и люди", "Delfi.ua", "E-motion", "Main People", а також фото з офіційного сайту Вікторії Лісничої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів