Міка Ньютон вважає Азарова розумним, а дітей політиків – вихованими

Понеділок, 6 січня 2014, 11:38

Співачка Міка Ньютон, яка є кумою сина прем’єра Миколи Азарова, водить дружбу також з дочкою Андрія Деркача та сином Володимира Литвина. Міка вважає, що їй пощастило. Адже, за її словами, діти українських політиків дуже правильно виховані.

Крім того, співачка заявила, що Микола Азаров є одним з найрозумніших людей з тих, кого вона знає.

Про свої відносини з політиками та їхніми дітьми Міка розповіла у програмі "Світське життя".

Міка Ньютон раніше казала, що намагається не говорити про політичну ситуацію в Україні, а особливо не піднімає цю тему зі своїм кумом – Олексієм Азаровим.

На запитання про те, кого все-таки вона підтримує – народ чи свого кума та його батька разом з іншими представниками влади, дівчина сказала:

"Я підтримую наш народ. І Олексій Азаров, і сім'я - це люди".

 Міка підтримує народ, до якого відносить і Азарова з родиною

"І наш прем'єр-міністр... Я вважаю його чи не найрозумнішим чоловіком з тих, кого я знаю в своєму житті", - заявила Міка про Азарова-старшого.

За словами співачки, з прем’єром вона познайомилася на дні народження його сина.

"Кумами люди не просто так стають. Я ніколи на цьому не піарилася, історія вилізла, коли люди дізналися, що ми стали кумами. Але насправді ми знайомі багато років", - прокоментувала Міка зауваження про те, що на день народження зазвичай запрошують лише найближчих.

Міка назвала Миколу Азарова одним з найрозумніших людей з тих, кого вона знає

Зі своїм кумом Олексієм Азаровим Ньютон бачиться лише в Україні. І про Майдна вони майже не говорили.

"Ми про це дуже поверхнево поговорили. Насамперед оговорили особисте. Мені неприємно, що зараз намагаються образити його дружину. Мені здається, що не повинні чіпати дружин будь-кого з політиків Євромайдану чи Антимайдану", - зауважила співачка.

Окрім кумівства з Азаровим, Міка Ньютон незабаром стане подружкою нареченої на весіллі дочки Андрія Деркача Тетяни Терехової та син Володимира Литвина Івана.

"Я буду свідком на весіллі. І не тому, що я подруга, а ще й тому, що дійсно була свідком того, як починалися ці стосунки. Я не розуміла, хто Ваня, чий він син. Для мене це не важливо. Існує кліше, що сини політиків якось не так виховані. Мені дуже щастить, тому що діти наших відомих політиків мають дуже правильне виховання", - зазначила співачка.

 Новий рік Міка також зустрічала з Тереховою і Литвином-молодшим

"Він дуже красиво залицявся. Я знала, що він освідчиться, тому що коли вони тільки почали спілкуватися, я сказала йому: "Оце ти собі обрав, наша Таня непроста дівчина!". А він мені: "От побачиш, я з нею одружуся!" На що я відповіла: "Якщо ти це зробиш - я потисну тобі руку", - розповіла Міка.

За словами артистки, батьки майбутнього подружжя довго не знали про ці стосунки.

"Я хочу запевнити, що їхні батьки навіть довго не здогадувалися, що вони разом. І ніякого політичного контексту тут немає, сьогодні одні головні, завтра - інші. Є друзі, родина, почуття. І не все в нашому житті можна купити", - наголосила білявка.

Деркач і Литвин начебто спершу не знали, що їхні діти зустрічаються

Міка також розповіла, що Терехова і Литвин познайомилися у Києві.

"Потім була відстань, потім вони бачилися в Америці. Якщо хочете чогось справжнього - просто не буває", - сказала вона.

 Ваня і Таня познайомилися в Києві, а продовжили в Америці

Сама ж співачка познайомилася з дочкою Деркача багато років тому.

"Я колись співала на її випускному балі, вони мене замовили. Тетяна потім згадувала: "Я тоді думала, як це круто - бути Мікою Ньютон", - розповіла Міка.

Нагадаємо, Міка Ньютон стала кумою Олексія Азарова ще у вересні 2012-го року.

Про дружбу співачки з Тетяною Тереховою стало відомо влітку 2013-го. А про майбутнє весілля дочки Деркача і сина Литвина почали казати лише наприкінці 2013-го.

Фото з Facebook Міки Ньютон, з ВКонтакте Тетяни Терехової та з сайту "Світське життя"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів