Кума Азарова годує тортиками доньку Деркача

1 липня 2013, 14:08

Дочка депутата Верховної Ради Андрія Деркача й онучка екс-глави СБУ Тетяна Терихова готується стати журналісткою та їсть торти у куми Азарова.

21-річна донька українського депутата-мільйонера наразі мешкає у Лос-Анджелесі, де опановує ази журналістики.

У коментарі телеведучій "Світського життя" Катерині Осадчій Таня розповіла, чому називає співачку Міку Ньютон "мамою" та де і ким працюватиме після навчання.

"Моя програма має назву "спеціалізована журналістика". Тобто у мене нарешті з’явилася можливість вчитися тому, чому я завжди хотіла вчитися і тому, що мені безумно подобається в житті", - зауважила донька Деркача.


Донька Деркача навчається у Лос-Анджелесі на журналіста

Тетяна запевнила, що її тато був не проти, аби вона поїхала навчатися за кордон. І грошенята на це виділив без проблем.

"Я, напевно, дуже щаслива людина, тому що мої батьки завжди підтримували мене абсолютно у всіх моїх починаннях. І я кажу: "Любі мої батьки, я їду у Лос-Анджелес навчатися!". І вони: "Ну, ну. Успіхів. Їдь!", - згадала дівчина.

Що ж до того, в яку копійчину влитає татові її навчання у Голлівуді вона говорити не стала, а відіслала усіх цікавих на сайт вузу.

Таня каже, що їй пощастило з батьками

Після закінчення іноземного університету донька Деркача мріє будувати журналістську кар’єру в Америці. А на закид Осадчої, що "татові зв’язки на лос-анджелеське телебачення не можуть розповсюджуватися", дівчина зазначила:

"Ось це чудова фраза, на мій погляд. Я знаю точно, що я хочу отримати досвід закордоном. І я роблю для цього усе можливе. В мені є сили і, найголовніше, в мені є бажання".

"Не знаю де я буду далі – в Україні чи там. Але, тим не менш, це величезний досвід і я неймовірно вдячна за цю можливість", - додала вона.

Також Таня Терехова похвалилася, що товаришує з кумою Азарова-молодшого - співачкою Мікою Ньютон, як так само живе у Лос-Анджелесі.

"З Мікою ми дійсно дуже дружимо. Ми сусіди – від її будинку до мого будинку один кілометр", - розповіла донька мільйонера.

Терехова частенько гуляє й їсть тортики на тусовках у Міки Ньютон

За словами дівчини, вона частенько "під’їдає" у подружки-артистки. Більше того, Таня жартома кличе Міку "мамою".

"Міка в нас постійно готує. Пече торти. Вона у нас така "мама" - збирає усіх дітей до себе, годує", - пояснила Терехова.

До слова, поки Таня вчиться та розважається в Америці, їй готуються народити братика. Як з’ясувалося, дружина депутата Андрія Деркача вагітна хлопчиком.

Колись Таня співала, але тепер про кар'єру співачки не мріє

"Це найбільша радість у нашому житті. У мене дуже дружня родина у нас дуже багато дітей насправді. Нас четверо у сім’ї, ось буде п’ятий", - похвалилася Таня.

Нагадаємо, донька Деркача Тетяна деякий час працювала на татусевому телеканалі. Окрім цього дівчині кілька років тому закидали стосунки із матюкливим російським співаком Олексієм Воробйовим.

Фото з "ВКонтакте" Тані Терехової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів