Камалія залягла у шампанське для британського глянцю

9 січня 2014, 15:39

Співачка Камалія потішила британських читачів черговою порцією подробиць зі свого буденного життя, як то купання в шампанському, та поділилася планами щодо подальшого дітонародження.

Іще вона зізналася, що стала "трохи божевільною матусею" та сказала, що кар’єра тепер – не головне.

Цього разу Камалія знялася для журналу "Hello!". Прінтскріни всіх 6-х сторінок наводить її сайт kamaliya.co.uk.

Для фотографів Камалія позувала і стоячи, і сидячи, і лежачи, в довгій сукні та в куценькому міні, з чоловіком Мохаммадом Захуром, із песиками та сама.


Вітаючи журналістів у своєму маєтку під Києвом, Камалія зразу оголосила: "Я живу в зоопарку". Щоправда, не всі її улюбленці сконцентровані тут – дві "хатні" акули живуть у московській оселі.

Камалія вже не вперше "вражає" британців своїми золотими хоромами

На одній зі світлин Камалія навіть лежить в джакузі, виставивши голу ніжку. Купається вона в шампанському, що доводить "батарея" пляшок у неї за спиною. Як зазначає видання, на одну таку процедуру в Камалії йде 36 пляшок.

Занурення в алкоголь для детоксикації Камалія проводить 6-тижневим курсом, по одній ванні на тиждень.

Про ванну з шампанського теж усі вже чули, але не бачили...

Знову переповідаючи читачам, які страшні наслідки мала для її здоров’я чорнобильська катастрофа, Камалія додала ще більше моторошних подробиць.

Виявляється, під час сімейного пікніку маленька Наталя Шмаренкова потрапила під "дивний" дощ, який був синім та перетворював траву на помаранчеву. Тоді занедужала вся її родина, але найгірше було самій дівчинці.

"У мене була температура 42 градуси, і всі думали, що я помру. Тоді ми нічого не знали про Чорнобиль, бо в новинах усе було спокійно", - розповіла Камалія.

Вилікувавшись від раку, дівчині, через проблеми зі щитовидною залозою, довелося жити на гормональних ліках.

Завагітніти природнім шляхом Камалії не вдавалося, а спроби ЕКЗ одна за одною закінчувалися невдачею.

"В останній раз, коли вона втратила дітей, вона була в такій депресії, вона нічого не хотіла. Було дуже важко… Тепер вона – інша жінка: вона постійно щаслива", - поділився Захур.

Камалія згадала, як після Чорнобильської катастрофи потрапила під синій дощ

"Наша старша донька, старша на 10 хвилин, зветься Арабелла, що означає "та, яку виблагали в Бога", і це правда, ми 10 років просили Бога про дітей… Ми перебрали 40 тисяч імен, поки спинилися на імені Арабелла, яке справді уособлює ті труднощі, через які ми пройшли", - розказав він.

Обираючи ім’я для молодшої дитини, пара шукала щось схоже, але не менш гарне.

"Мірабелла означає "прекрасна, чудова", і вона саме така", - пояснив чоловік Камалії.

Зі слів Захура, поява дітей дуже змінила дружину, вона навіть втратила інтерес до своєї кар’єри. Хоча в дівчаток є дві няні, Камалія рветься все робити сама.

"Раніше моя кар’єра була для мене всім, але тепер мої пріоритети змінилися. Я трохи божевільна матуся, і мені дуже не подобається, як їх бере на руки хтось інший - я навіть Захурову матір насварила, бо вона їх неправильно тримала", - зізналася сама співачка.

"Я би хотіла ще трьох дітей. Двох хлопчиків та ще одну дівчинку. Щоправда, я не впевнена, як це переживуть усі (наші) тварини!", - зазначила вона.

Як згадує Захур, вже під час першої зустрічі з Камалією він зрозумів, яке велике майбутнє на неї чекає.

"В Україні вона була селебріті та не хотіла це втрачати. Їй знадобилося кілька років на те, щоби зрозуміти, наскільки маленьким є український ринок. Щойно вона перемогла в конкурсі "Місіс Світу", люди почали стукати в наші двері", - згадав він.

Саме тоді, зізнається Захур, він поглянув на Камалію не лише як на дружину, але й як на проект. Вона ж у ньому бачить власне відображення.

"Ми дуже різні, але це наче ти дивишся в дзеркало і бачиш інший свій бік. Те, чого бракує одній половині, є у другої", - сказала Камалія.

"Кожен день із Камалією – це пригода. Щойно вона прикидається – а найтяжче для Камалії – це прокинутися – вона готова веселитися або робити щось цікаве. Я – спокійний, я щасливий, коли сиджу на дивані і дивлюся телевізор, а вона – суперактивна, вона любить плавати на човні, їздити на великій швидкості на машині, займатися якимись екстремальними видами спорту. Це не в моєму характері, мені подобається на відстані спостерігати за тим, як вона робить те, чого я б ніколи не зробив", - каже Захур.

Захуру подобається, що кожен день із Камалією - це пригода

Фото з Facebook Камалії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів