Єгорова про Мухарського: У нас зараз все чудово

Четвер, 30 січня 2014, 11:17

Стосунки актриса Сніжани Єгорової з шоуменом Антіном Мухарським нагадують мильну оперу. Подружжя, яке ще у листопаді було на межі розлучення, зараз вже знову помирилося.

Про це заявила сама Єгорова, яка нещодавно змінила зачіску та повернулася після тривалого відпочинку в Єгипті разом з дітьми.

В інтерв’ю "Взгляду" оновлена Сніжана розповіла, чому пішла на зміну іміджу та про те, як зараз складаються її взаємини з Мухарським.

За словами актриси, її зовнішні зміни завжди продиктовані внутрішнім станом.

"Людина ж не залишається однаковою в різні періоди свого життя. Я не прихильник необдуманих кроків: для публічної людини її імідж - це питання впізнаваності. Тому довгі роки я була рудою і з довгим волоссям, через це багато хто чекали від мене яскравих вчинків, екзальтації. Руді жінки безстрашні, вогняні. Я така була! Ось і ходила рудою", - зазначила Сніжана.

Сніжана стала відомою, коли була яскраво-рудою, а тепер вона перефарбувалася у білявку 

"А коли почала відчувати, що я хочу більш врівноваженого і мирного існування, зрозуміла, що рудий колір мене обтяжує. Пропалює дірки в голові. Я змінила колір волосся і зачіску", - зізналася вона. 

Утім, нове відчуття себе формувалося в Єгорової поступово.

"Швидше за все, воно пов'язане з народженням дітей. Напевно, це сталося перед народженням мого молодшого сина Вані. Моя бурхлива родова діяльність і вічні походи в пологовий будинок потихеньку мене втихомирювали. Та жінка, яку я бачила в дзеркалі, і та, якою я почуваюся всередині, - це дві різні людини. Потрібно було гармонізувати", - поділилася актриса.

Народження дітей поступово змінило відчуття Єгорової 

Сніжана також зауважила, що ніколи ні з ким не радиться стосовно своєї зовнішності.

"Завжди відштовхуюсь тільки від свого внутрішнього відчуття. Коли я змінила зачіску, мене не впізнали навіть близькі друзі. Ось вітаюся з людиною, а вона дивиться на мене, як на чужу. О Боже, значить, люди ніколи не вникали в те, яка я насправді людина. Впізнавали тільки за маскою: руде кучеряве волосся. Сумно", - зізналася Єгорова.

"Ось мої діти відреагували прекрасно. Вони завжди задоволені мамою! А Антону зміна мого іміджу абсолютно не сподобалася. Він був незадоволений! Кілька разів говорив мені, що хоче, щоб я повернула свій колишній колір і довге волосся", - додала вона. 

 Мухарському не сподобався новий вигляд дружини

Що ж до стосунків з чоловіком Антіном Мухарським, то Єгорова заявила – усе чудово.

"У нас зараз все просто чудово! Ось тільки-но ми повернулися з відпустки, всією родиною місяць відпочивали в Єгипті. Настрій прекрасний, рік обіцяє бути насиченим. У мене багато цікавих пропозицій по роботі", - похвалилася Сніжана.

 Єгорова сказала, що відпочивала у Єгипті всією родиною, однак на усіх фото у соцмережі лише вона з трьома дітьми

"Моя старша донька нещодавно вийшла заміж, зараз вона навчається на 4-му курсі Театрального інституту і в неї дипломні вистави. Взагалі, я не з тих жадібних людей, яким мало того, що вони мають. Я часто розповідаю своїм дітям казку про золоту рибку, про стару, яка хотіла багато чого і зрештою залишилася біля розбитого корита. Щастя не в матеріальних цінностях, а у внутрішній гармонії", - зазначила актриса. 

 Сніжана запевнила, що внутрішня гармонія важливіша за матеріальні цінності

Нагадаємо, у грудні подейкували, що Мухарський тягне Єгорову до суду. Однак сам Антін спростував цю інформацію

А тим часом Мухарський в образі Ореста Лютого готує "музичну бімбу", як він повідомив на сторінці у соцмережі 

Фото з Facebook Єгорової і Мухарського


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів