"Спасібушечка" Лоран показала новий ніс та висловилася про Майдан

5 лютого 2014, 10:56

Телеведуча і письменниця Альона Лоран, раніше відома як "спасібушечка", похвалилася вдруге перекроєним носом.

Два роки тому дівчина зробила операцію, а зараз виправила помилку лікаря – відновила нормальне дихання, за її словами.

Крім того, у своєму Facebook Альона поділилася думками з приводу подій у країні та висловила свою позицію.

Лоран обурилася через те, що у пресі їй приписали не лише операцію на носі, але й силіконовий бюст.


"Ну ось ) знову мені приписали мільйон операцій. Хоча операція була у мене всього одна - на той самий ніс, що і 2 роки тому, що власне я вчора і виправила після помилок лікаря попереднього. А про власницю силікону третього розміру - ну, мені звичайно приємно, але свої, і насилу тягнуть до другого", - зазначила Альона у своєму Instagram.

Ніс "спасібушечки" до та після виправлення

Що ж до подій у країні, то, подивившись на сторінку Лоран у соцмережі, можна подумати, що їй байдуже на Майдан. Однак, ще у січні Альона написала про те, чому не змінили свій юзерпік на чорний квадрат.

"Раніше я дуже активно брала участь у політичному житті.. І, можливо, багато друзів мене судять за те, що я замість чорних квадратів роблю пости картинок "це я у дзеркалі", а "це я в ресторані". Хочу порозумітися. У мене немає позиції. Точніше, вона є - я однозначно проти чинного президента і його банди", - почала Лоран.

За її словами, всезагальний "бєспрєдєл" так само торкнувся і її родину.

"Мені не все одно. Просто коли нема чого зробити або відповісти, краще мовчати. Моя мати - власниця агробізнесу, великого за масштабами. Знаєте, що було на цьому тижні? 5 джипів з донецькими номерами і мордовороти проїхали повз кожного підприємця і фермера міста Мелітополь і сказали кожному: "Будеш платити нам мільйон, а, огризаєшся? Значить два!" – поділилася "спасібушечка".

Альона наголосила, що не виправляла ніс, а відновила нормальне дихання

"Я однозначно проти цього довбонутого режиму. І знаєте, я багато думала. Чому я не проклинаю "Беркут" і не кричу "в атаку" майданівцям. Тому що, сидячи на дивані, я буду виглядати смішно, так само, як багато з моїх друзів, які постять, постять і постять... І нічого не роблять. Мені шкода обидві сторони барикади! Так, обидві!" – зізналася вона.

"Я ВІРЮ, що українські люди і бійці вище зла і насильства. Я більш, ніж впевнена, що це все сценарій Путіна і лише маніпуляція влади, щоб ​​спровокувати громадянську війну - а вона вже почалася! Люди вбивають людей!! Як так???" – обурилася телеведуча.

Лоран звинувачує Путіна у громадянській війні в Україні

Альона також зауважила, що їй щиро шкода солдатів, які перебувають у неволі.

"Люди! Ми всі брати, давайте жити дружно, давайте не судити один одного - суддя нам тільки Бог. Ви й не підозрюєте, наскільки ви всього лише пішаки у грі. Ворог - він один. Він, як павук, якого всі бояться - але насправді ця маленька комашка боїться всіх нас, тому й плете своє павутиння, захищаючись... Навіщо знищувати один одного?... Схаменіться", - закликала Лоран.

Фото з Instagram Лоран

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів