"Головне щастя країни" Байрак хоче народити дочку

18 лютого 2014, 12:18

Режисерка Оксана Байрак, яка днями відсвяткувала 50-річчя, вважає себе щастям країни та аномалією. Крім того, вона не сумнівається у своїй красі і в тому, що ще здатна народити дочку Лізу.

Свій ювілей Байрак відзначила в Одесі на знімальному майданчику, у то йчас, коли її коханець Гоша нібито знімався у кіно на Кіпрі.

Про це повідомляє "ТСН. Особливе".

Байрак тішиться з того, що свій шостий десяток розміняла на знімальному майданчику.


"Моє щастя в тому, що я – Оксана Байрак. Це головне щастя не тільки моє, але і нашої країни і мені здається, всього світу в цілому", - заявила пані Оксана.

Байрак вважає себе не лише щастям країни, але й світу

У день народження Байрак задарували квітами та привітав екс-прем'єр Азаров.

"Отримала телеграму від Миколи Яновича Азарова. Причому з такими словами гарними, інтелігентними", - похвалилася режисерка.

Байрак не захотіла казати про свій вік, бо вважає себе молодою та повною сил.

"Ми не будемо говорити про цю страшну дату. Тому що я не вірю, ніхто не вірить. А одна моя подружка сказала: "Ти взагалі, Байрак, аномалія". І ось з цією думкою, що я аномалія, я живу", - розповіла Оксана.

Подруга назвала Байрак аномалією, а вона й повірила

50-річна режисерка також приголомшила заявою про те, що хоче народити дитину. Однак на порівняння з 64-річною Пугачовою, яка скористалася послугами сурогатної матері, Байрак ледь не образилася.

"Я дуже поважаю Аллу Борисівну, але їй дуже багато років. Тому порівняння недоречне, мені здається. Я молода, гарна собою, красива, здорова. Материнське щастя - воно в будь-якому випадку буде. Тому що мені наснилася дівчинка моя Ліза ще в 2005 році. Красива дівчинка з блакитними очима. І вона буде в будь-якому випадку", - запевнила режисерка, яка все ще не вийшла заміж.

Байрак упевнена, що матиме дочку, яка їй наснилася ще у 2005-му році

Байрак також додала, що досі не має дітей через власний свідомий вибір. І якщо у найближчі три роки робота заважатиме вагітності, вона візьме приклад з Пугачової.

"Так, я така егоїстка і першорядним для мене є кіно", - зауважила Оксана.

А поки Байрак святкувала свій ювілей в Одесі, її молодий коханець Георгій був далеко на Кіпрі.

Гоша покинув тренерську справу та подався у кіно

"Георгій далеко, він на Кіпрі, в нього дуже гарна кінопропозиція. Він не хотів їхати, але я сказала: "Ви же не самовбивця", ну і відправила", - розповіла режисерка.

Нагадаємо, кілька днів тому Байрак влаштовувала вечірку з нагоди ювілею для своїх світських подружок у Києві.

Стоп-кадри з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів