Приходько порадила Путіну зосередитися на молодій дружині

4 березня 2014, 17:16

Співачка Анастасія Приходько, яка з самого початку підтримувала Майдан, висловила своє ставлення до нинішньої окупації Криму російськими військами.

Артистка емоційно прокоментувала дії Росії на своїй сторінці у Facebook.

Спершу Настя звинуватила російські ЗМІ у брехні:

"Немає слів, немає думок! Про те що творить Росія не вкладається в голові! У мене донька їй майже 4 роки, у чому вона винна? За що їй таке майбутнє? Я не хочу називати це слово.... Всі канали масово брешуть, представники Росії їздять по всьому світу і кажуть що у нас утискають права Росіян! Я думаю жителі Росії не хочуть цього всього... Ми завжди ставилися добре одне до одного і завжди дружили!".


Приходько в шоці від дій Росії

Далі Приходько зауважила, що Володимир Путін не справляється у своїй власній країні і, схоже, мріє про славу Наполеона.

"Володимир Володимирович, Вам все мало? Ви і так не справляєтеся у себе в країні у вас у величезних масштабах розвивається бідність, алкоголізм, і при цьому ви витрачаєте величезні гроші на введення військ до Криму! У вас працюють тільки Таджикистан, Узбекистан! Ви самі виживаєте Російський народ... Ви хочете увійти в історію? Або Наполеон Вас відвідав?" - зауважила вона.

Настя та Сашко Положинський одні з небагатьох вітчизняних артистів, хто з самого початку підтримує Майдан

Співачка попросила Путіна не лізти до України та розбиратися зі своїми проблемами та молодою дружиною. Тут, певно, Настя натякає на гімнастку Аліну Кабаєву.

"Не треба до нас лізти, ми вас не просили! Розбирайтеся у себе зі своїми проблемами! У нас їх до вашої появи в Україні не було! Жадібність породжує бідність! Я розумію що у Вас є мільйони, і вам все одно!" - написала вона.

Приходько Путіну: Вас Наполеон відвідав?

"Але є люди які найбільше цінують не гроші, ні владу, а цінують життя! Я ціную життя і всі люди цінують життя! Просто жити, працювати, гуляти містом, водити дітей до школи! Ну навіщо Вам Крим? Я була і їздила по всій Росії! Від Москви до Чукотки там живуть бідно! Вирішуйте питання у себе! У Вас молода дружина-красуня! Треба сили зараз на інше витрачати..." - закінчила своє послання Приходько.

Нагадаємо, раніше Настя заявляла про підтримку свого народу і запевняла, що разом ми - сила.

Фото з соцмережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів