Приходько: Я люблю свій народ! Ми - сила

20 лютого 2014, 11:41

Співачка Анастасія Приходько з самого початку Євромайдану підтримувала мітинг та висловлювалася у мікроблозі.

Після подій 18-19-го лютого Настя написала, що любить свій героїчний народ та послала усіх, хто його ображає, в дупу.

Емоціями співачка продовжує ділитися у Twitter.

"Скільки лайна є в людях... Ну і сидіть в ньому! Доброго ранку Країна героїв!!! Я люблю свій народ! Ми - сила!" - заявила Анастасія.


Приходько обурена подіями та вважає українців героями

"Всі, хто пише мені погано про людей, що по всій Україні намагаються домогтися свободи, в дупу! Сидіть вдома, мовчіть, що завгодно робіть! Але не треба їх ображати, кривдити мене! Не треба мені розповідати, що там фашисти! Легко на дивані лежати і казати!" - обурилася Приходько.

Співачка також заявила, що Україна – це країна героїв.

"А у нас - країна героїв! І 30-го листопада беркут перший почав бити о 4 ранку! Коли ми пісні співали мирно! Тож все ми правильно робимо!" - написала вона.

"Ми не вбиваємо один одного, вбивають нас ! Ми стояли мирно... Але стріляти беркут почав перший, бити став перший! І дуже шкода, що хтось дуже хоче владу! Вони навіть про своїх дітей не думають, яким потім ще жити в цій країні! Але їхні прізвища будуть викликати у людей негатівні емоції", - зазначила Настя.

"Не думають про онуків! Знаю одне, що всіх грошей вони не вкрадуть! А жадібність породжує бідність!" - резюмувала співачка.

Нагадаємо, вчора, 19-го лютого Святослав Вакарчук закликав усіх до мирних переговорів. Але, судячи з останніх подій, перемир’я швидко закінчилося.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів