Пенетьєрі про Кличка: Він – не ніжна фіалка

5 березня 2014, 11:13

Американська акторка Хейден Пенетьєрі трохи розповіла про характер свого нареченого – боксера Володимира Кличка.

Зі слів дівчини, у нього терпіння - "мов у святого", але за себе постояти може.

Про це мова йшла в її інтерв’ю "Cosmopolitan", пише "Gossip Center"

Зі слів Хейден, перш ніж стати парою, вони з Володимиром із рік просто дружили.


"На папері стосунки між нами виглядали божевільно. Починаючи з того, де ми живемо, та з того, звідки ми, різниця між нашими життями дуже велика. На поверхні у нас усе несхоже. Але у глибині наші моральні засади та життєві цілі дуже подібні, тож розбіжності стають менш страшними", - розповіла Пенетьєрі.

Хейден упевнена, що в них з Кличком подібні життєві цілі

"Я відчуваю повагу до того, що він робить та ким він є – це дуже сильне відчуття. Він не дає мені спуску, у нього терпіння, як у святого, але він точно не ніжна фіалка", - поділилася вона.

Про свого коханого та про майбутнє весілля, яке вони з ним поки що не планують, Хейден говорила і з журналом "Brides". Нагадаємо, для глянцю вона приміряла сукні нареченої.

Як згадує дівчина, освідчення боксера було "дуже милим, простим та щирим", без ніяких там "салютів та ансамблів маріачі". Весілля Пенетьєрі теж хоче просте та елегантне, але водночас веселе та барвисте, пише "US Magazine".

Пенетьєрі хоче просте й елегантне весілля

Тимчасове розставання пари в 2011-му році, а тоді примирення в 2013-му допомогли акторці визначитися, що саме Кличко – її мужчина.

"Це дуже багато означає, коли ти пізнаєш життя з кимось, а потім пізнаєш життя без нього та вирішуєш, що не хочеш жити без нього… Ти зустрічаєшся з кимось, намагаєшся бути з різними людьми, припускаєшся помилок та в процесі пізнаєш саму себе", - поділилася актриса.

Після паузи у стосунках, Хейден усвідомила, що саме Володя - її мужчина

"І врешті тобі хочеться бути з тим, хто робить тебе твоєю найкращою версією", - пояснила вона.

Родичі Хейден цілком схвалюють її вибір.

"Вони обоооожнюють його. Певно, це прекрасне відчуття, коли ти знаєш, що твоя дитина з тим, хто її захищатиме та дбатиме про неї", - зазначила Пенетьєрі.

Родина Хейден схвалює її стосунки з Кличком-молодшим

Нагадаємо, щоби її мама Леслі та майбутня свекруха Надія багато спілкувалися та вибудовували між собою гарні стосунки, актриса наймає їм перекладача.

Фото з Twitter Пенетьєрі та з Facebook Наталії Кличко, фото "Brides" з сайту "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів