Міка Ньютон мріє про натовпи на її концертах та дует з Тімберлейком

5 березня 2014, 17:26

Співачка Міка Ньютон усе більше занурюється у свою любов до Америки. Вона не приховує, що у захваті від Лос-Анджелеса та його мешканців.

У США кума Азарова-молодшого, якій 5-го березня виповнилося 28 років, вже потрапила до категорії "висхідна зірка". Принаймні так її визначило чоловіче видання "Chulo", якому Міка дала інтерв’ю.

Глянець, для якого жінки зазвичай знімаються оголеними, на своїх сторінках називає Ньютон "великою зіркою" України, яка засяяла також у Європі після участі у "Євробаченні-2011".

Тепер співачка, як відомо, підписана на лейбл американського продюсера Ренді Джексона та впевнено будує кар’єру у США.


"Я люблю Лос-Анджелес! Я люблю Америку і американців. Лос-Анджелес – це дивовижне місце, тому що тут можна зустріти людей зі всього світу, як у моїй галузі, так і в зовсім різних галузях життя. Мені подобається спілкуватися з людьми та слухати про їхній досвід", - вкотре підкреслила Міка.

Міка заходилася казати про свою любов до Америки

Свою музику Оксана Грицай, як насправді звуть співачку, називає "музикою для людей".

Міка сама пише пісні, тому іноземна мова стала для неї великою проблемою, бо довелося перекладати слова англійською. Але завдяки хорошим вчителям та її любові побалакати, Міка може вже вільно розмовляти англійською. До того ж, вивчення мови було однією з найбільших мотивацій, коли вона переїхала до Каліфорнії.

Також Міку запитали про так званих сталкерів або переслідувачів. Співачка зауважила, що за часів життя в Україні в неї було багато таких фанатичних прихильників.

Міка розповіла про фанатичних прихильників

До того ж, через дуже наполегливих фанатів Міка переживає за свого менеджера, бо її контакти є у мережі.

"В нас є один фанат з Канади, який телефонує менеджеру щодня протягом 5-ти років та запитує її, чи я поруч… Однак все ж таки добре мати пристрасних прихильників. І мені подобається те, що вони знаходять зв'язок з моєю музикою та лірикою", - поділилася білявка.

На запитання про те, яка її найбільша мрія у кар’єрі, Міка зазначила:

"Я сподіваюся, що співатиму для великого натовпу людей, десь 50 тисяч. Зараз це - моя мета. Я хочу співати для людей та ділитися своїми історіями".

Міка мріє співати для 50тисячного натовпу американців?

Цікаво, що зі всіх світових зірок для дуету Міка обрала б Джастіна Тіберлейка.

"Я його обожнюю", - зізналася артистка.

Що ж до складних моментів роботи у шоу-бізнесі, то найважчим для Міки є почуття самотності.

"Завжди, коли ти хочеш бути успішним, ти почуваєшся дещо самотнім. Це найважча частина", - поділилася Міка.

Попри велику кількість людей навколо, Міка почувається самотньою

На запитання, чи зустрічається вона з кимось, співачка сказала, що немає на це часу. Також Міка зізналася, що віддає перевагу несамозакоханим хлопцям без яскраво вираженого его.

Нагадаємо, ще у грудні Міка Ньютон була не впевнена у тому, що Україні варто вступати до Євросоюзу. Також співачка казала, що намагається не обговорювати політику. Однак вже після кривавих подій у столиці, дівчина продемонструвала своє хвилювання за батьківщину на сторінці у Facebook.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів