Міка Ньютон: Хочу залишитися в Америці назавжди

1 серпня 2013, 11:15

Кума Азарова-молодшого співачка Міка Ньютон заявила, що хотіла б залишитися в Америці назавжди.

Також артистка розповіла про те, коли планує стати дружиною і мамою та як важко живеться блондинкам.

Міка Ньютон не збирається повертатися із Америки до України. Про це вона розповіла в коментарі "Gazeta.ua".

"Це було б нелогічно з мого боку після того, скільки сил я витратила в Америці. Зараз мене запрошують співати на американських майданчиках виключно американські пісні. Для російського і українського артиста це великий крок в плані музики", - зауважила вона.


Ньютон мріє залишитися в Америці

"Маю робочу трирічну візу. Зараз подаю документи на продовження. В ідеалі в Штатах я би хотіла лишитися назавжди", - зізналася Міка.

Разом з тим Ньютон не любить запитання про те, коли всі її американські успіхи можна побачити в Україні.

"Пробачте на слові, але в Україні такі люди, які не люблять радіти тому, що в мене відбувається. Українські журналісти про мої успіхи напишуть вже тоді, коли всі інші країни напишуть. І наші скажуть: "Ну, ладно, Міка гідна", - образилася співачка.

Міка вважає, що її недооцінюють в Україні?

Днями Ньютон у своєму Facebook опублікувала посилання на інтерв'ю з собою-коханою для одного з американських сайтів.

Американським журналістам артистка зізналася в коханні до США:

"Я люблю Америку! Це мій дім. Я живу в Лос-Анджелесі понад два роки, і я відчуваю, що це місто стало частиною мене. Якщо ви трудівник - ця країна допоможе вам досягти ваших цілей. Я щиро вірю в це".

Розповіла Міка й про різницю між американською та українською культурами.

"Америка - це мій дім!"- каже співачка

"Тут люди дуже відкриті. Це те, що я люблю найбільше. Я переконана, що немає особливої ​​різниці між американською аудиторією і моїми шанувальниками в Україні. Моя мета завжди одна - доторкнутися до душ інших людей. На щастя, душі не мають громадянства", - зауважила вона.

Далі Ньютон побідкалася, що білявкам живеться не легко.

"Я знаю, як легко люди можуть недооцінювати тебе лише через те, що ти блондинка. Люди схильні думати, що якщо ти красива, то малоймовірно, що у тебе також є мізки. Але це неправда! І я доводжу це весь час!" - заявила Міка.

Міка бідкається, що білявок вважають недостатньо розумними

"Все, що я можу сказати - ніколи не судіть про книгу по її обкладинці. Є багато гарних і розумних дівчат, які можуть постояти за себе. Це саме те, що я намагаюся донести", - додала вона.

Наостанок журналісти поцікавилися, якою Міка бачить себе через п'ять років.

"Через п'ять років... Нічого собі. Я не знаю. Гадаю, я так само продовжуватиму поширювати любов по всьому світу. Якщо я зможу донести її до більшого числа людей - це буде моїм найбільшим досягненням!" - відповіла співачка.

Ньютон замислилася про сім'ю

"Звичайно, я також мрію, що одного дня створю сім'ю. Я не на 100% впевнена, що це відбудеться в найближчі п'ять років, але ти ніколи не знаєш напевне. Кохання може бути просто за рогом! Я хочу прожити щасливе життя на повну. Як митець. Жінка. Матір", - додала Ньютон.

Фото з Facebook Міки Ньютон та celebzter.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів