Шовковський: Поки я не маю права казати про політичну кар’єру

11 березня 2014, 11:16

Капітан київського "Динамо" Олександр Шовковський поділився думками з приводу ситуації у країні. Він заявив, що ми не маємо права залишатися байдужим до подій, але й занадто емоційними теж не варто бути.

Крім того, у програмі "Сніданок з 1+1" голкіпер зауважив, що не виключає можливості піти в політику, але поки що не хоче про це говорити, бо досі професійно займається футболом

"У ситуації, що склалася залишатися байдужим не можна. Ми повинні поважати реакцію людей на обставини, які склалися в країні. Коли я перебував з командою на зборах, мої друзі і моя дружина брали участь у всьому, що відбувалося в Києві", - поділився СаШо.

За словами футболіста, багато його друзів постраждали від тих обставин, в які вони потрапили.


"Я практично сам відчував все те, що відчували вони. Що стосується моїх батьків, то мені доводиться їх заспокоювати. Вони дуже вразливі", - зауважив Олександр.

Шовковський на собі відчував усе, що відбувалося у країні

Також Шовковський зазначив, що намагається не давати волю емоціям, особливо, у діалозі з іншими людьми.

"Мене намагалися виховати людиною з певними і чіткими поглядами, здатним грамотно висловлювати свої думки. Я завжди виступаю за діалог, але не можна давати волю емоціям. У нас люди дуже емоційно сприймають висловлювання інших людей. У нинішній ситуації, що склалася найбільше не хочеться, щоб Україна стала полігоном для військових дій, тому що ми живемо в цій країні", - наголосив футболіст.

На запитання про те, чи планує він у майбутньому спробувати себе у політиці, Шовковський відповів:

"До всього треба підходити поетапно. Я не виключаю цієї можливості. Тим не менш, зараз я займаюся футболом, а тому не маю права говорити про політичну кар'єру".

Олександр не виключає можливості піти у політику, але після завершення спортивної кар'єри

Також Олександр розповів про те, що він відчуває під час гри у футбол в умовах нинішньої ситуації.

"Чи страшно в такій ситуації грати в футбол? Коли я виходжу на футбольне поле, у мене немає почуття страху. Я завжди намагаюся виходити на гру з тверезою головою і гарячим серцем", - заявив голкіпер.

"Давайте згадаємо "Євро – 2012", яке пройшло добре і об'єднало всіх - південь і північ, схід і захід. Європа і світ дізналися про нашу добру душу і про наші хороші якості", - нагадав Шовковський.

Шовковський виходить на поле з гарячим серцем і тверезою головою

Нагадаємо, не так давно Шовковський ледь стримував сльози, коментуючи події в Україні.

Фото з Instagram Ольги Альонової та з Facebook Шовковського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів