Брежнєва розповіла, як плакала через доньку та ходила до психолога

14 березня 2014, 12:29

Співачка Віра Брежнєва останнім часом майже не зникає зі шпальт преси. Загал обговорює її роман з Костянтином Меладзе, купівлю нового житла у Києві та перші місця у різноманітних рейтингах.

Але самій Вірі, певно, приємніше говорити про двох своїх дочок, які вже самі організовують собі свята та зустрічають зіркову маму з гастролей з плакатами.

Про те, як вона ходила до психолога та про стосунки із доньками і сестрами Брежнєва розповіла журналу "Viva!".

Природно, що після завершення роботи у гурті "ВІА Гра" Віра відчула порожнечу. Аби повернутися до нормального стану, співачці довелося звернутися до психолога.


"ВІА Гра" була занадто значущою частиною мого життя, якоюсь мірою навіть моєю родиною, а тут я опинилася в стані порожнечі. Відразу після відходу з колективу я поїхала з сім'єю відпочивати закордон, мене це трохи розвеселило, але, повернувшись до Києва, я знову злягла на місяць… У цей час я звернулася до психолога. Хотіла зрозуміти, як з цим впоратися морально. І заняття з фахівцем (з цією жінкою я знайома вже 10 років) мені дуже допомогли", - поділилася зірка.

Брежнєва згадала, як після відходу з "ВІА Гри" зверталася до психолога

Також візити до психолога допомогли Вірі після її розлучення з Михайлом Кіперманом. Спеціаліст переконала Брежнєву, що життя на цьому не закінчується.

"…Люди зустрічаються, закохуються, одружуються, у них народжуються діти. Якщо щось не складається, буває, що розходяться. Просто не про всіх пишуть у газетах", - зауважила Віра.

Брежнєва також розповіла, що вони с Михайлом не планували народити другу дочку.

"Ми конкретно нічого не планували перед її появою на світ, просто хтось зверху вирішив подарувати нам прекрасну доньку. Але ще до того, як дізналися, що вона у нас буде, вибрали це ім'я. Ось і народилася Сарочка! Правда, зараз вона часто називає себе Алісою, їй дуже подобається це ім'я", - поділилася матуся.

Молодша донька Брежнєвої Сара іноді називає себе Алісою

Нещодавно Сарі виповнилося 4 рочки. Сама Віра не встигла влаштувати доньці свято, тому це зробила старша Соня.

"Іноді дивуюся організаторському таланту Соні. Я гастролювала десь між Набережними Челнами, Перм'ю і Москвою і повернулася додому, в Київ, тільки напередодні свята. А Соня взяла на себе всю організацію свята. Впоралася з усім на "відмінно", - похвалилася співачка.

"У ній, дванадцятирічній, я впізнаю себе. Коли вона відпрошується до подруги з ночівлею, мені навіть нема чого заперечити. Адже я сама в її віці обожнювала залишатися у подружок, це здавалося справжньою пригодою..." - додала вона.

Соня вже сама влаштовує свята молодшій сестричці

Крім того, Віра розповіла, як колись Соня розчулила її до сліз.

"Не так давно, після дуже важкого туру, багатогодинних перельотів і концертів, я повернулася додому і перше, що побачила, - плакат "Матусю, з поверненням!" І палаючі свічки. Соня намалювала його перед моїм приїздом. Дуже мене цим зворушила. Я навіть не втрималася і розплакалася", - поділилася Брежнєва.

Таке ось "мімімі" від Брежнєвої з дочками

Як відомо, Віра зростала у дівочій компанії сестер. І зараз вони всі залишаються дуже дружніми, незважаючи на відстань.

"…Пам'ятаю, тато колись обурювався, чекав, просив у мами сина. Потім змирився. А на риболовлю і на футбол він ходив зі мною. Я була і за себе і за того хлопця. Те, що у мене стільки сестер, - справжнє щастя. Ми досі найближчі одна для одної люди, хоча й живемо в різних містах і навіть країнах: я, Настя і батьки - в Україні, Галя - у Греції, а Віка - в Росії. Завжди на зв'язку, по телефону або через Інтернет, в будь-який момент можемо зателефонувати, поділитися проблемою чи радістю", - зазначила Віра.

Фото з Instagram Брежнєвої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів