Брежнєва з Кіперманом розлучилися, щоб врятувати майно?

9 листопада 2012, 17:27

Співачка Віра Брежнєва розлучилася з чоловіком Михайлом Кіперманом, щоб врятувати майно від арешту.

Так стверджується у публікації видання "Экспресс-газета" із посиланням на документи Державної виконавчої служби України.

Як відомо, навесні 2012-го несподівано заговорили про розлучення Брежнєвої та Кіпермана. Мовляв, бізнесмен перестав супроводжувати дружину на офіційних заходах, а з її руки зникла обручка.

Брежнєва довго ухилялася від коментарів на цю тему. Вона нібито навіть видалила з соцмереж акаунти своєї доньки від попередніх стосунків Соні. Дівчинка з дитячою безпосередністю написала, що мама любить чоловіка і розлучатися не збирається, а обручку не носить, тому що "так треба".


Прояснив ситуацію лише нещодавній виступ Віри в ефірі відомої радіостанції, де вона зізналася, що інформація про розлучення відповідає дійсності. Правда, про причини розриву екс-учасниця "ВІА Гри" нічого не повідомила.

Брежнєва таки справді розлученням намагається врятувати майно?

І тут пішов поголос про можливий зв'язок розлучення Брежнєвої з боргами Кіпермана, про які стало відомо з документів Державної виконавчої служби України.

"Нещодавно я чула від знайомих, що Віра Брежнєва вирішила розлучитися з чоловіком лише для того, щоб врятувати майно, якому через борги чоловіка загрожував арешт", - поділилася співачка Лілі, дружина організатора корпоративів Костянтина Щербініна.

В одному з документів, що потрапили до рук ЗМІ, офіційному представленні старшого державного виконавця Ю. В. Лоптенка в Голосіївський районний суд Києва, повідомлялося:

"На виконанні відділу Державної виконавчої служби Голосіївського районного управління юстиції м. Києва перебуває виконавчий лист № 6/1788/11 від 08.07.2011г., Виданий Новозаводським районним судом м. Чернігова, про стягнення з Кіпермана Михайла Юрійовича на користь Відкритого акціонерного товариства" Альфа-Банк "заборгованості в розмірі 1353 454,87 гривні (один мільйон триста п‘ятдесят три тисячі чотириста п‘ятдесят чотири гривні вісімдесят сім копійок)".

Як повідомляється, боржнику Кіперману дали термін для повернення боргу до 17-го листопада 2011-го року. Однак боржником у добровільному порядку борг не був погашений.

Чоловік Віри, Михайло Кіперман заборгував понад один мільйон триста тисяч гривень

Далі наводиться перелік майна Кіпермана, вартість якого виявилася недостатньою для погашення всієї заборгованості. І при цьому зауважується: якщо боржник володіє майном спільно з іншими особами, стягнення звертається на його частку.

Далі у документі говориться:

"У 2006 р. боржник Кіперман Михайло Юрійович одружився з відповідачем Кіперман Вірою Вікторівною, більше відомою як Віра Брежнєва (дівоче прізвище - Галушка)"

І тут же нагадується про статтю 60 Сімейного кодексу України та статтю 16 Закону України "Про власність":

"...Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважних причин (навчання, ведення хатнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). При цьому дружина і чоловік мають рівні права на таке майно".

А далі вже про Віру:

"Згідно із заявою стягувача – ВАТ "Альфа-Банк" від 14.05.2012 р., дружина боржника Кіперман В. В. є власником квартири №... по вул. Саксаганського в м. Києві та автомобіля "GMC Hammer H2" 2005 року випуску... Виходячи з положень закону, можна зробити висновок, що боржнику Кіперману М. Ю. належить... 1/2 частина квартири №... по вул. Саксаганського в м. Києві... і 1/2 частина автомобіля "GMC Hammer H2"...

Брежнєва з Кіперманом втратили б спільно нажите майно, якби не розлучення?

І на десерт додається, що стягнення може бути звернене на майно боржника, яке перебуває у спільній сумісній власності подружжя.

Історію з імовірним фальшивим розлученням Брежнєвої та Кіпермана прокоментував адвокат Сергій Жорін:

"Розірвання шлюбу - один з відомих способів порятунку спільно нажитого майна від стягнення за борговими зобов'язаннями. Можна припустити, що і Віра Брежнєва намагалася цим способом вивести подаровані чоловіком квартири і машини з можливої зони ризику".

При цьому юрист зауважує, що в разі відсутності шлюбного контракту, який би регулював майнові відносини подружжя, борги одного з подружжя поширюються і на іншого. Однак, як говорить Жорін, просто розірвання шлюбу не завжди є достатнім кроком для порятунку майна.

Нагадаємо, історія співачки і бізнесмена почалася майже з десяток років тому. Вісім років тому вперше заговорили про роман матері-одиначки з гурту "ВІА Гра" Віри Брежнєвої (за паспортом Галушки) і одруженого українського олігарха - члена наглядової ради компанії "Укртатнафта" Михайла Кіпермана.

За деякий час, як пише видання, Михайло Юрійович покинув сім'ю і зробив Віру офіційною дружиною. Вона народила йому дочку Сару і за його підтримки почала сольну кар'єру співачки. А згодом білявка навіть прізвище у паспорті змінила на Кіперман.

Фото та зображення з сайту "Экспресс-газеты"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів