Коновалюк готовий позмагатися з Путіним у дзюдо

6 травня 2014, 11:30

Колишній регіонал Валерій Коновалюк два роки тому ніби пішов з політики назавжди. Однак після подій Майдану вирішив, що країні необхідний "принциповий і порядний" президент і зареєстрував свою кандидатуру на вибори.

Крім того, Коновалюк щиро вважає, що українцям потрібна достойна перша леді для наслідування. Нею, переконаний політик, могла б стати його дружина Валерія.

А ще в інтерв’ю програмі "Світське життя" Валерій заявив, що готовий зустрітися з Володимиром Путіним, щоб позмагатися у дзюдо.

Два роки тому Коновалюк влаштував розкішне весілля та пішов з політики. Утім, нещодавно він вирішив "врятувати" країну.


"Безумовно, я два роки був поза політикою, але люди пам'ятають мою позицію та принциповість і порядність", - заявив політик.

Коновалюк називає себе принциповим і порядним

До того ж, дружина Коновалюка упевнена, що її чоловік має усі шанси перемогти у виборчих перегонах.

"Я не маю сумнівів, що мій чоловік буде президентом, я дуже цього хочу. Але я про це не думаю, а вже щось починаю робити і не маю ніяких фантазій", - зізналася Валерія.

"Наша країна дуже потребує гуманності та милосердя", - додав чоловік.

Крім того, подружжя Коновалюків вважає, що українці були позбавлені Першої леді. І зараз саме час надати народу можливість брати приклад з дружини президента.

"…Український народ був обділений Першою леді і я впевнений, що ми повинні демонструвати свою європейськість не тільки потягом до європейських цінностей, але й тим, що жінка президента повинна бути прикладом для наслідування", - заявив Коновалюк.

Коновалюк вже готує дружину до почесної ролі Першої леді

На запитання, чи у разі програшу він повернеться до політики, Валерій відповів:

"Парламентські вибори ми виграємо. Якщо не цього разу переможу, то іншим разом".

Ведуча також запитала Коновалюка, чи посилив він охорону свого помешкання після того, коли самооборона і журналісти почали ходити по будинках можновалців.

"…Я балотуюся у президенти України, навіщо мені ховатися від народу? Як це сприймуть люди? Я завжди живу за принципами. Ви знаєте, що я один з небагатьох публічних політиків", - відповів на це Коновалюк.

Валерій і Валерія не ховаються від народу, а навпаки - виставляють себе всюди

Якось Коновалюк, який багато років займається дзюдо, заявив, що готовий вийти на татам проти Путіна. Зараз Валерій підтверджує свої слова.

"Я даю йому фору у 5 очок, адже він набагато старший за мене. Тому я повинен бути коректним. "Дзюдо" перекладається як гнучкий шлях до перемоги. Тому я звернувся до Володимира Путіна з закликом вирішувати наші проблеми у спортивній боротьбі на татамі. Я в гарній спортивній формі і зможу постояти за Україну", - запевнив Коновалюк.

Коновалюк, певно, думає, що на місці цього хлопця має опинитися Путін...

Фото з Facebook Коновалюка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів