Лобода стала брюнеткою і розповіла про норовливу дочку

13 травня 2014, 17:42

Співачка Світлана Лобода кардинально змінила імідж – вона стала брюнеткою з прямим каре.

Щоправда, такою Свєта не залишиться, бо новий образ вона приміряла лише на зйомках відео на пісню з азербайджанським співаком Еміном.

А ще під час он-лайн конференції на "Гламурчіку" співачка розповіла про свою норовливу 3-річну дочку та ставлення до переможниці "Євробачення" Кончіти Вурст.

Лобода приміряла новий образ для кліпу, який зняла у тандемі із зятем азербайджанського президента

Зараз Лобода гастролює з туром країною, тому небагато часу приділяє доньці Євангеліні. Співачка зізналася, що її мама постійно дає поради, як краще виховувати дівчинку. Однак Світлана і сама знає, як поводитися зі своєю дитиною.


"…Справа в тому, що поради моєї мами складені тільки з її досвіду, а я читаю багато літератури про виховання дитини, тому що у мене непроста дитина - Овен, з дуже норовливим характером. І домовитися з нею зараз примудряюся тільки я, тому часом ми з мамою сперечаємося", - розповіла Лобода.

Світлана знає, як поводитися з дочкою, яка має непростий характер

"Зазвичай поради, які дає мама, дуже аргументовані, іноді вони спрацьовують, а іноді - ні. Я думаю, потрібно орієнтуватися по дитині - що їй ближче, чого б вона хотіла. Зараз, поки вона маленька, багато речей потрібно дозволяти, потрібно багато в чому балувати (але і багато забороняти ) - це моя думка. Будь-яка мама завжди відчуває те, що необхідно дитині, тому вона повинна прислухатися до себе, до свого серця - тоді виховання буде правильним", - зауважила співачка.

Лобода, як відомо, досі не показувала обличчя дочки.

"Вона дуже схожа на нас з Андрієм, тому що ми її батьки, і це нормально. Вона дуже шалена, дуже смішна дитина у мене і дуже розумненька. Я її саме такою і уявляла в три роки. Я дуже їй задоволена і намагаюся весь свій вільний час присвячувати їй", - поділилася Лобода.

Співачка весь вільний час приділяє доньці

Коли Світлану запитали, звідки в неї ця пристрасть до темношкірих, адже у її команді є кілька мулатів, співачка зазначила:

"Більше того, я колись сильно хотіла темношкіру дитину. А моя близька подружка Вікторія Батуі нещодавно народила дитину - дуже класного темношкірого хлопчика. Я не знаю, звідки ця пристрасть, просто в моєму житті завжди так складається - я завжди працювала з темношкірими беквокалісткамі, дружила з темношкірими дівчатами. Я - не расист. Я дуже люблю людей, я люблю хороших людей і не має значення, якої вони раси і якого кольору їхня шкіра".

Так само толерантно Лобода ставиться і до травесті Кончіти Вурст. Світлана зізналася, що була упевнена в перемозі бородатої австрійки на "Євробаченні-2014".

"…Я була переконана в цьому після першого перегляду... Ця людина володіє дуже хорошим вокалом. Вона або він - це шоумен, який чітко розуміє, що, будучи хлопчиком, у нього в житті нічого не виходило і не відбувалося, і ось зробивши бороду і зачіску, нарешті він став дуже затребуваним співаком в Австрії. А тепер - його визнало і "Євробачення", - зауважила Лобода.

Лобода з самого початку вірила, що Кончіта Вурст переможе

"Мені сподобалася пісня, мені сподобалися очі, мені сподобалося те, як він чи вона доносить думку", - додала співачка.

Нагадаємо, Лобода теж брала участь у "Євробаченні". Це було у 2010-му році. Світлана посіла 12-те місце.

Фото надані прес-службою Лободи та з сайту "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів