Єгорова: Дочка може стати співачкою, а син – комп’ютерним генієм

15 травня 2014, 11:16

Актриса і багатодітна мати Сніжана Єгорова якомога більше часу намагається придяліти своїм п’ятьом дітям. Особливо, молодшим – Андрію, Аріні та Івану.

Ледь не щомісяця телеведуча влаштовує дітям застілля і вже зараз робить прогнози щодо їхнього майбутнього.

В одному з телешоу на "Новому каналі" Єгорова розповіла про таланти своїх синів та дочок.

"Усі заплуталися в моїх дітях. Тому пояснюю: старша, Стася, закінчує театральний інститут і готується стати мамою. Саша Єгорова навчається в Америці", - почала розповідь Сніжана.


Дочка Єгорової від кліпмейкера Семена Горова Саша навчається в Америці та мітить в актриси

Троє молодших дітей наразі живуть з Єгоровою. Аріна, на думку матусі, може стати співачкою або дизайнером.

"Вона дуже голосиста дівчина! Постійно співає. Хоча, можливо, з неї ще й дизайнер вийде - весь час носить якісь незвичайні головні убори. Знаходить мої старі аксесуари, обкручує себе всім, що бачить", - поділилася Єгорова.

Аріна стане або співачкою, або дизайнеркою - вважає Єгорова

"Нещодавно вирішила піти в дитячий садочок, обмотавшись моєю спідницею з пір'ям від Залевського. Я, спробувавши її напоумити, кажу: "Аріно, ти нормальна? Що скажуть у дитячому садку? Одягнися нормально!" А вона у відповідь:"Ні, піду тільки в цьому!" Донька весь час одягає в дитсадок святкові сукні. Я спочатку сумнівалася, чи пускати, а потім подумала: "Та нехай ходить! А коли їх ще вдягати?" - розповіла актриса.

Щодо синів, то вони досить різні.

"Ваня у нас - просто красень. А Андрійко хоче стати комп'ютерним генієм. Тож, може, в нашій божевільній акторській сім'ї буде хоч одна розумна людина", - пожартувала Єгорова.

Сніжана сподівається, що хоч Андрій обере не творчу професію

За словами Сніжани, день народження когось із дітей у їхній сім'ї - святе.

"Не можна позбавляти дітей свята! Тому ми регулярно, кожного місяця (так вже вони у нас народжувалися) влаштовуємо застілля. А наші друзі приносять подарунки не лише імениннику, а й усім іншим", - зазначила телеведуча.

Дворічний Ваня - просто красень, каже Єгорова

Проводити час зі своїми дітьми Єгорова намагається якомога частіше.

"А коли мене немає, з ними залишається наша чарівна няня. Вона у нас одна на всіх. Якби у кожної дитини було по няньці, наш будинок перетворився б на піонерський табір", - зауважила зіркова мама.

Сніжана частенько влаштовує свята своїм малюкам

Нагадаємо, у квітні Сніжана відсвяткувала 2-річчя молодшого Вані. Його батька, Антіна Мухарського, на святі начебто не було.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів