Скрипка хотів би ще 10 сантиметрів та вуса, як у Мастрояні

27 травня 2014, 16:49

24-го травня лідеру гурту "ВВ" Олегу Скрипці виповнилося 50 років. Він зізнався, що не надає значення цифрам та матеріальним подарункам, мовляв, важливіше духовні.

Також Олег розповів, що з дитинства мріяв бути вищим на 10 сантиметрів і мати вуса, як у Марчелло Мастрояні.

А ще в інтерв’ю "Комсомольській правді" Скрипка сказав, що є татом-забавкою.

"Цифри - умовність, як давно вже дядько Ейнштейн довів. Але, з іншого боку, все одно це впливає. Тим більше, я думаю, мене вітатимуть, нагадувати про це", - сказав Олег, відповідаючи на запитання про ставлення до свого ювілею.


Для 50-річного Скрипки вік - це умовність

Музикант не влаштовував гучних вечірок з цього приводу. Цього дня він грав концерт в одному зі столичних клубів.

"Влаштовувати якісь серйозні посиденьки для рокера - непристойно, якось не властиво. А щось оригінальне, типу поїхати на байках кудись - нецікаво. Я думав втекти - поїхати кудись на Мадагаскар. Але не вдалося", - зазначив Скрипка.

Так само байдуже він ставиться і до подарунків.

"Я більше схиляюся до духовного світу, і матеріальні подарунки для мене не так цінні. Людині мало що треба. Приємно, коли люди вітають словами щиро", - зізнався Олег.

Олегу достатньо щирих привітань на словах

Музикант похвалився, що попри складну ситуацію, має концерти в Україні.

"Їх, безумовно, менше, ніж було, але вони є. І мій прогноз щодо Росії - через рік в українських артистів там концерти будуть. При цьому нашої музики, швидше за все, на їх радіо і ТБ вже не буде ніколи. Але тим гірше для них. Мені здається, що цю війну росіяни будуть переживати набагато важче, ніж українці", - підкреслив Скрипка.

Скрипка зауважив, що продовжує виступати на батьківщині та пожалів Росію, яка, на його думку, важче переживатиме війну з Україною

На запитання, як він пояснює війну у країні своїм дітям, Олег зазначив:

"Вони ще занадто малі, щоб розуміти. Але я їм говорив, що йде війна, нашу країну атакував ворог, але він відверто не веде наступ, а діє приховано. Ось і все. У мене вдома немає телевізора, тому діти не бачать кривавих сцен".

Крім того, Олег зізнався, що він не суворий татко.

"…Я тато-забавка, тато-іграшка. А ще я тато-батут, тому що, коли я сплю, мене використовують як якусь американську гірку. Намагаюся з дітьми в кіно ходити, мультики дивитися. І це таке дуже приємне зобов'язання. Тому що я тато, який пізно дозрів бути татом. Я дуже довго не хотів дітей і не міг уявити, як це і навіщо воно бігає під ногами. А коли я захотів бути татом, я ним став - і зараз насолоджуюся!" - поділився лідер "ВВ".

Як відомо, Олег і його цивільна дружина Наталя виховують 4-х дітей. А у січні подейкували, що жінка знову вагітна

І наостанок Олег розповів, про що мріяв з дитинства.

"Якщо слідувати дитячим фантазіям про себе, я б хотів мати на 10 см більше... зросту. А ще: бути брюнетом і мати гарні вуса, як у Марчелло Мастрояні. Але жив би я точно так само! Я вважаю, що життя прекрасне, і воно якраз в тому і прекрасне, що в тебе якісь є моменти невдоволення, ти їх вирішуєш і стаєш краще", - зауважив Скрипка.

Фото з сайту Vopli.com.ua та Mydim.ua


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів