Як міністр-екстремал Булатов по річці ганяв. ВІДЕО

12 червня 2014, 10:45

Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов продемонстрував "дива" екстріму. Він на камеру покатався на вейкборді та відповив на запитання про те, що саме він зробить заради розвитку спорту в Україні.

Щоправда, за словами авторів відео з "Hardway Production", відповіді Булатова були не дуже виразні.

Отже, Булатова запитали, що саме він робить задля молоді та спорту.

"Я нещодавно зустрічався з Яном Томбінським, це посол Євросоюзу в Україні, і він підтримав мою ініціативу про те, що одним з найважливіших напрямків розвитку спорту та залучення молоді є водні види спорту. Водні види спорту у нашій країні розвиватимуться. Наша ціль – не зменшувати розвиток спорту – як найвищих досягнень, так і масового, а на всіх рівнях його підтримувати", - відповів Булатов.


Булатов розминається перед показовим екстрімом на воді

У коментарі ТаблоID пан міністр був багатослівнішим. Він зазначив, що водний спорт – це його "паливо"

"Я катаюся з 2007-го року, на Трухановому острові. Я по неділях вчу дітей, разом з друзями тренерами. Це моє хобі, це моє паливо. Я кинув пити, палити, мені треба десь черпати позитивній емоції. Це мій спосіб життя", - сказав Булатов.

Дмитро розповів, що з самого дитинства фанатіє від водних видів спорту

Серед своїх досягнень міністр перелічив київський марафон, у якому він сам барв участь, спілкування з ультрас та намагання "знайти інструменти та відкрити можливості".

Олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна та Дмитро Булатов

"Найбільшим досягненням я вважаю те, що ми вже поклали початок десятка ініціатив, які раніше не чіпали", - заявив Булатов.

Булатов у дії

"Ми на всіх рівнях підтримуємо спортсменів, організаторів, тому що ми чуємо усіх і кожного, і ми просимо усіх і кожного казати нам про існуючі проблеми, щоб ми з проблеми зробили позитив", - заявив міністр.

Також міністр докладно розповів ТаблоID про своє захоплення спортом.

"Я з дитинства займаюся плаванням, дуже люблю плавати. А зараз я займаюся вейкбордингом, кайтсерфінгом. Минулого року я схуд на 27 кілограмів за три місяці. Оскільки я важковаговик, зараз я важу 133 кілограми, а минулого року був 147, (зараз погладшав через ліки) ми робили виступи фетменів – товстунів. Ми показували іншим, що не варто сидіти на березі, що ми ось катаємося. Адже складно буває лише почати", - зауважив Дмитро.

"Мені іноді один стрибок з трампліна давав такий заряд енергії, що я одразу робив новий проект", - додав пан міністр.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

ТаблоID

Відео "Hardway Production" з YouTube


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів