Руслані запропонували стати як Джолі

П'ятниця, 20 червня 2014, 14:58

Співачці Руслані, яка за останні місяці перетворилася на активістку та майже дипломата, запропонували стати послом доброї волі ООН у справах біженців.

Як відомо, таку саму роль у світі виконує актриса Анджеліна Джолі.

Руслані сподобалася пропозиція, про що вона розповіла телеканалу "112 Україна" в Одесі, де відбуваються заходи під егідою ООН до Всесвітнього дня біженців.

"Мені слово біженець не подобається. Я би не хотіла, щоб мене називали біженкою чи емігрантом. Це соціально дуже важкий статус", - зауважила співачка.

 Руслана займається справами біженців в Україні

Вона підтвердила, що її запропонували стати послом ООН.

"…І мені дуже приємно, і це велика честь для мене. Бо взагалі послом доброї волі в світі є Анджеліна Джолі, вона для мене одна з найкращих актрис і взагалі жінок світу", - сказала Руслана.

"Мені буде приємно, якщо я стану корисною... Не важливо навіть іноді, якої люди національності, яких вони поглядів, їм потрібно допомагати незважаючи ні на що", - підкреслила артистка.

 Руслані приємна пропозиція стати послом ООН у справах біженців

"А нам треба навчитися бути терплячими, добрими та дарувати багато тепла. Якщо я можу подарувати любов і тепло цим людям, це, мабуть, максимально чим я можу бути корисною", - додала вона.

Як відомо, у березні Руслана отримала звання однієї з найхоробріших жінок світу з рук першої леді США Мішель Обами. А у травні співачку нагородили за гуманітарне лідерство

Фото з Facebook Руслани


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів