Литвин втік від запитань про весілля сина. ВІДЕО

7 липня 2014, 10:52

Екс-спікер Верховної Ради Володимир Литвин не став відповідати на запитання про весілля його сина з донькою Андрія Деркача, яке відбулося у розпал Майдану.

Литвин розлютився, коли телеведуча Катерина Осадча у програмі "Світське життя" попросила прокоментувати його той факт, що урочиста подія та вечірка з зірками не були скасовані.

"Я думаю, що вам не личить транслювати нісенітниці, оскільки весілля було у січні. Про жодні розстріли мова не йшла, і не треба займатися спекуляціями", - заявив екс-спікер, коли Осадча заговорила про трагічні події га Грушевського.

Литвин не бачить нічого поганого в тому, що його сину одружувався у розпал подій на Майдані

Як відомо, весілля Тетяни Терехової та Івана Литвина відбулося 25-го січня. На той момент на Майдані вже були перші загиблі.


На зауваження ведучої про перші смерті і святкування пишного весілля з зірками у момент, коли країна переживала важкі часи, Литвин відрубав:

"Ви ще скажіть про те, що треба заборонити народжувати дітей, заборонити життя. Якщо ви десь шукаєте сенсацію, то ви її не знайшли. Якщо вас не запросили, то це ваша особиста проблема".

Іван і Тетяна одружилися неподалік від вулиці Грушевського, де загинуло багато майданівців

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, про те, що донька Андрія Деркача виходить заміж за сина Володимира Литвина стало відомо ще у грудні минулого року. Подія відбулася у центрі міста 25-го січня. Серед зіркових гостей були Філіп Кіркоров, Міка Ньютон та Ганна Седокова.

Фото "Взгляд", відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів