Потап в Юрмалі натягнув вишиванку і похвалився всесвітньою славою

23 липня 2014, 15:45

Дует Потап і Настя на відкритті конкурсу "Нова хвиля" в Юрмалі влаштували показове патріотичне шоу. У вишиванці та з прапором артисти назвалися громадянами України та проголосили: "Ми за мир".

Крім того, Потап відмовився коментувати санкції Латвії проти Валерії, Кобзона і Газманова, пише "Viva!".

Коли шоумена запитали, що він думає стосовно чорного списку Латвії, він заявив:

"Ми - громадяни України, і взаємини наших колег-артистів з Росії з керівництвом Латвії коментувати не будемо, тому що це нас не стосується".


Потап і Настя побоялися коментувати санкції Латвії?

"Я не можу сказати, що Йосип Кобзон, Валерія, Йосип Пригожин і Олег Газманов - це такі наші нерозлучні друзі. Не втягуйте сюди Україну. Якщо нам, наприклад, заборонять в'їзд до Росії, то ми будемо рахуватися з цим рішенням. А не заборонять - будемо виступати. Не варто плутати політику і шоу-бізнес", - наголосив Потап.

До речі, Потап і Настя вже неодноразово казали, що майже не відчули на собі кризи, яка спіткала український шоубіз.

"У нас роботи вистачає. Правда, зараз будь-яка дія розцінюється якось неадекватно, агресивно, деякі жарти людям незрозумілі, але це просто такий період часу важкий", - поділився артист.

Роботи Потапу і Насті вистачає. Особливо у Росії...

На те саме запитання Потап відповідав і російському сайту "Super.ru".

"Звичайно, ми відчули це, як будь-які люди, які займаються бізнесом. Перші два місяці, коли на Україні почалися проблеми, ми нікуди не їздили, ми ж громадяни нашої країни. "Потап і Настя" - це група відома всьому світу, тому робота у нас є завжди на всіх континентах", - похвалився Потап.

"Логотип "Нової хвилі" містить в собі прапор Російської Федерації, і що, мені не стояти на сцені через це? Невже ми дійшли до такого маразму, щоб так міркувати? Ми за мир, за розум", - заявив Потап російському виданню.

Дует заявив, що має роботу на усіх континентах

Настя теж долучилася до бесіди.

"Це відбувається в першу чергу у нас в країні, тому ми вийшли підтримати нашу країну. Жодне життя не коштує цих жахливих подій, ми вийшли за те, щоб всі були здорові і живі. Це ніяка не провокація", - сказала Настя, коментуючи український прапор з надписом "Ми за мир".

Нагадаємо, у червні, виступаючи на російській музичній премії Потап дякував росіянам зі спущеними штанцями. А після того, як його засудили за цей вчинок, шоумен почав проявляти неабиякий патріотизм.

Фото "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів