Козловський готовий до мобілізації: До мами не тікатиму

Вівторок, 29 липня 2014, 16:26

Співак Віталій Козловський, як і багато хто останнім часом, заявив, що від мобілізації тікати не буде. Якщо, не дай Боже, доведеться, Віталік візьме до рук зброю та піде воювати.

А поки цього не сталося, до артиста в гості завітала мама з Італії.

Про це він розповів Катерині Осадчій у "Світському житті".

Одразу після катастрофи зі збитим боїнгом, до Віталіка прилетіла мама, яка вже 15 років живе в Італії.

"Це було спонтанне рішення. Як тільки впав цей літак, вона сказала: "Я вилітаю!" Мама хвилюється. Вона - найрідніша людина в нашому житті. Першим рейсом вона прилетіла, я казав їй не прилітати, але потім погодився: "Прилітай, проведемо час разом", - розповів співак.

 Мати прилетіла до Віталіка аж з Італії, бохвилюється за нього

На запитання, як мама впливає на побут, Козловський сказав, що вона любить ідеальну чистоту.

"Вона заглядає в холодильник, каже: "Так, в тебе як завжди нічого немає, поїхали на базар!". Хоча там може бути все. Я з нею поїхав, вона все купила, приїхала додому, наготувала", - розповів виконавець.

"Цілий день щось прибирає, хоч в хаті може бути реально чисто. Ну, десь, може, там по куточках, але ж я не буду повзати там прибирати? А мама любить ідеальну чистоту. Тому вона займається хатою і затишком моєї оселі. Страшенно переживає за те, що зараз діється і постійно каже: "Поїхали зі мною, ти ж знаєш, в мене є де жити". Я відмовляюся, кажу, що я маю бути тут", - зауважив він.

 Віталік не хоче їхати жити до мами в Італію

Козловський також не побоявся заявити на всю країну, що не збирається тікати від мобілізації.

"Я готовий до цього. Якщо доведеться - я поїду, хоч я ніколи рушницю в руках не тримав, але якщо доведеться, то що робити? Це мій обов'язок. Зливатися не буду точно, тікати до мами не буду", - запевнив співак.

 Якщо буде треба, Віталій піде воювати. Принаймні, він так зараз каже...

Фото з Facebook Козловського


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів