Астаф’єва пішла в народ з "поцілунками миру". ФОТО. ВІДЕО

23 вересня 2014, 10:19

Солістка групи "NIKITA" Даша Астаф'єва вирішила поділитися частиною себе з народом.

У рамках власної ініціативи співачка цілуватиме на вулиці перехожих різного віку та статі.

Проект має назву #UKissForPeace, де U - означає You, Ukraine і United. У кожному місті, де проходитиме концерт гурту, Даша роздаватиме поцілунки простим людям.

Даша пішла на вулиці Києва цілувати перехожих заради миру

Естафету, як нині модно, Астаф’єва не передає. Крім того, у відео, на якому можна побачити перший досвід поцілунків, Даша розповіла дещо про себе.


"Я - Даша Астаф'єва. Співачка, актриса, модель... Але сьогодні мені хочеться познайомитися з вами заново. Я виросла в простій сім'ї в маленькому українському місті. І, як усі діти, я багато мріяла і хотіла побачити весь світ", - починає розповідь артистка.

Цілувала співачка переважно чоловіків

"Чи справдилися мої мрії? Напевно, так. Адже я займаюся улюбленою справою..." - каже дівчина.

На концерті гурту в одному зі столичних клубів кілька поцілунків дісталося охоронцям

"Сьогодні Україна переживає складний час. І я разом з нею. Нова реальність міняє життя простих людей. Політичні конфлікти впливають абсолютно на всіх. Ворогують сусіди, друзі, розпадаються сім'ї... Я часто буваю за кордоном і мені ставлять багато запитань про Україну. І це не просто цікавість. Я чую хвилювання і побоювання, але набагато частіше - співпереживання. І я розповідаю про життя тут, про реальні події, про те, чого насправді хочуть українці", - зазначає Даша.

"Дитяче бажання побачити світ переросло в усвідомлене бажання миру. І це те, що по-новому пов'язує мене з Україною. Я - дівчина. Я слабкіше за будь-якого чоловіка. Але я вірю в силу любові, яка творить чудеса. Сьогодні я готова поділитися своєю любов'ю з кожним, і нехай мій поцілунок стане символом об'єднання людей всього світу в ім'я України!" - наголошує вона.

Дехто просто млів від поцілунків Даші

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото і відео надані компанією "Mamamusic"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів