Седокова розставила ноги на бойфренді та розповіла про дочок

21 жовтня 2014, 15:43

Співачка Ганна Седокова, яка зараз бере участь в одному з телешоу Костянтина Меладзе, влаштувала собі невеличкий відпочинок разом з бойфрендом.

І як завжди, Аня поділилася світлинами в купальнику у своєму Instagram.

Здається, оголену Седокову не бачили лише люди, які взагалі не користуються мережею. Однак співачка пішла далі і почала вигадувати нові пози.

Так, на одному з фото Аня сидить на стегнах у свого коханого. Хоча, можливо парочка просто тренувалася виконувати якийсь елемент танцю, адже бойфренд співачки є хореографом.


Аня влізла на стегна Сергію. Але ж він її бойфренд, їй можна
Седокова з коханим відпочила на білому піску

Крім того, Седокову обурив коментар якоїсь жіночки про те, що в неї у фотоблозі мало світлин з дочками. Тож Аня вирішила відповісти.

"Розповідаю раз і назавжди. Те життя, яким живу я, вибрала саме я, а не Моні або Аліна. Коли я з ними, за мною не бігає охоронець з фотоапаратом, не робить фото і не обробляє. Коли я з ними, телефону немає. Є матуся, а не бажання лайків…" - запевнила Аня.

Седокову обурив чийсь комент, і вона пояснила, чому викладає мало фото з доньками

"Аліна ненавидить фотографуватися і не хоче бути в кадрі, Моні іноді робить виняток. І то, думаю вже не надовго. Але я це до чого... Не будьте дурепами. І не думайте, що ви розумніші або кращі за інших", - закликала Седокова.

Молодша дочка Ані Моніка поки що фотографується охоче, а от старша Аліна не любить камер
Зіркова матуся двох дівчат у своєму репертуарі

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів