"Немеркантильна" Литовченко дає жіночі поради своїм студенткам

21 жовтня 2014, 17:49

Екс-модель "Playboy", а тепер викладачка Влада Литовченко дуже задоволена тим, як влаштувалася її старша дочка Маргарита Кердіна. Дівчина зустрічається з успішним хлопцем, ім’я якого не розкриває.

Сама ж Литовченко вважає, що щастя не залежить від успішності родини, до якої потрапляєш, та, схоже, дуже задоволена своєю викладацькою діяльністю.

Про це Влада розповіла у програмі "Світське життя".

Старша донька Литовченко давненько не з’являлася на людях. Матуся каже, що з дівчиною усе гаразд.

"Вона має успішне особисте життя, в неї успішний хлопець, який займає важливу посаду в держструктурах, але його ім'я я не буду називати", - заявила Влада і підтвердила, що хлопець з відомої родини.

 Востаннє, коли Кердіна фігурувала у пресі, вона виглядала ось так - "до та після", хоча наявність пластичних операцій Литовченко ретельно заперечувала

Утім сама Литовченко зауважила, що не прагне породичатися з гіпотетичними сватами.

"Я не меркантильна, щастя не залежить від того, в яку родину ти потрапляєш. Але, на жаль, менталітет українців такий, щоб гарно пристосуватися. Десь прилаштуватись", - сказала екс-модель, чоловіки якої були далеко не бідними.

А от про своє особисте життя Литовченко говорити відмовилася.

"Я зареклася говорити про особисте життя, не думаю, що це когось цікавить", - відрізала вона.

 Влада, вочевидь, лукавить, кажучи, що її особисте життя нікого не цікавить

Зараз Влада поринула у викладацьку діяльність, чим дуже пишається.

"Викладацька діяльність не нова для мене, бо я починала свій шлях як викладачка музики у звичайній середній школі у Києві. Тоді взагалі потрібно було приходити на уроки на 8 годину, зараз це 8.30, ну, нічого, абсолютно нормально", - розповіла екс-модель.

"Окрім предмету, який я викладаю, я даю купу порад: це і презентація, самоподача. Якщо аудиторія більш жіноча, можливо, якісь жіночі поради даю. Як виглядати, як тримати вагу. Це не особисті питання. Суто щодо доглянутості та зовнішності", - зізналася Литовченко, яка колись показувала, як пітніє у спортзалі.

 Литовченко роздає поради щодо зовнішнього вигляду

Фото з Facebook Литовченко, з сайту "Гламурчік" і "ТСН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів