Литовченко хоче сильного плеча поруч і весілля на Гуцульщині

Четвер, 16 січня 2014, 11:49

Екс-модель, а нині віруюча викладачка Влада Литовченко заявила, що її серце вільне. Однак Влада все ще вірить у те, що матиме весільну сукню та сильне чоловіче плече поруч.

Крім того, Литовченко розповіла про роман її дочки з сином бізнесмена та назвала свого другого чоловіка Ігоря найкращим.

Про це жінка поділилася з "ТСН. Особливе".

Попри чутки про роман Влади з молодим чоловіком, сама вона заявила – стосунків наразі не має, а є дружба.

"Я жінка вільна, холоста. Товаришувала з чоловіками, товаришую, мені з ними легко. У мене немає стосунків з чоловіками і спеціально я не шукаю. Тобто я повністю довірилася Богу, я довірилася долі", - поділилася Литовченко.

 Литовченко довірилися Богу і долі

За її словами, усіх трьох офіційних чоловіків вона кохала.

"Слово помилка тут не може бути застосовано, бо це досвід", - прокоментувала своє минуле Влада.

Як відомо, восени Литовченко приписували роман з невідомим чоловіком. Однак зараз екс-модель запевняє, що то була просто "грибна" дружба.

"Це був просто друг, з яким я іноді їздила збирати гриби", - сказала вона.  

 Схоже, "грибна" дружба Литовченко не переросла у кохання

Що ж до трьох колишніх чоловіків, то з двома з них Влада спілкується, бо має спільних дітей. Але свого екс-чоловіка Ігоря Литовченка, прізвище якого собі залишила, Влада вважає найкращим.

Своїми двома доньками Литовченко пишається. Про меншу каже, що дівчина за останні роки дуже змінилася зовні і стала красунею.

 Христина, на думку мами, погарнішала за останній час

Цікаво, що старша дочка теж дуже змінилася зовні. Якщо порівняти її минулу та її зараз – скидається, що дівчина зробила пластику. Утім, Литовченко заперечує цей факт.

23-річна Маргарита вже рік зустрічається з колишнім однокурсником, сином бізнесмена. Прізвище хлопця Литовченко не називає, але не приховує, що мріє бачити його майбутнім зятем.

Маргарита до і після...зміни кольору волосся...

"Не знаю, чи готова Маргарита до заміжжя і наскільки цей рік буде для неї роком, коли вона одружиться. Мене ще ніхто не попереджав. Але якщо трапиться, як мама буду дуже рада", - сказала Влада.

Сама екс-модель не припиняє мріяти про власне весілля.

"Хочеться мати поряд надійне плече, тил, чоловіка, який б по-справжньому піклувався, переживав і підтримував. Іноді говорив: "Ну як ти могла так вчинити, дурепа?", - зізналася Литовченко.

Литовченко хоче чоловіка, який би іноді називав її дурепою 

Влада вже навіть вигадала собі весільну сукню. Вона має бути корсетною, закритою і з довгим шлейфом.

"Вінок з гарних троянд та весілля на Гуцульщині", - з посмішкою зазначила Литовченко. 

Фото "Tochka.net" та стоп-кадри з відео "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів