Поки Гросу співала для виборців, в неї поцупили "частинку душі"

23 жовтня 2014, 14:06

Зі співачкою Аліною Гросу сталася прикрість. Поки вона виступала для киян, в неї поцупили телефон, сумочку та блокнот з її записами, віршами та піснями.

Більш за все артистка обурилася саме через втрату блокнота, тому просить повернути його за винагороду, повідомляє прес-служба.

18-го жовтня Аліна співала у Солом'янському парку міста Київ. Поки дівчина виконувала українські народні пісні, за лаштунками в неї вкрали особисті речі.

"У мене вкрали багато особистих речей, серед яких гаманець, телефон, фотоапарат. Але, це все не важливо. Найбільша втрата - це мій блокнот, в який вже багато років поспіль я записую вірші, пісні, прозу. В ньому були зібрані ідеї, малюнки, замальовки які так багато значили для мене", - поділилася Аліна.


Гросу щось розспівалася

"Уже котрий день всередині стискає почуття, ніби у мене вкрали шматочок душі. Я дуже сподіваюся, що та людина, яка привласнила собі мою сумку, змилується і все таки поверне мені мій блокнот", - зазначила Гросу.

В Аліни вкрали її творчі доробки

"Ніколи не думала, що таке може трапитися. в одну мить втрачено стільки років творчих напрацювань… Я готова заплатити щедру винагороду тому, хто його знайде і мені поверне", - поскаржилася Аліна.

Цікаво, скільки Аліна готова заплатити за повернення частини душі

Нагадаємо, зараз Аліна бере активну участь у передвиборній агітації її мами Ганни Гросу, яка балотується за мажоритаркою.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів